Przewlekły ból brzucha

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
Yerzyk1983
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2017, o 23:25

Przewlekły ból brzucha

Post autor: Yerzyk1983 »

Witam..problem mój zaczol się na początku grudnia 2016 a mianowicie zaczęło boleć mnie górna lewa strona nadbrzusza..ból trwa do teraz w między czasie wizyta w szpitalu ma oddziale wewnętrznym...gastro i kolonoskopia nic nie wykazały pozatym usg x 2 prawidłowe...rezonans jamy brzusznej też wszystko ok morfologia biochemia ok badanie kału na pasozyty ujemnie choroba trzewna wykluczona jedynie co było to drobne niestrawione włókna mięsa
...elaztaze w kale 500 niby wszystko ok a ból jest kręgosłup i serce przebadane są ok....acha stolce raczej jasne postrzepione objetosciowo duże. Stolec regularny przeważnie rano....leki które przyjmuje to icorin na poprawę stolca.. Zdarzały się też nie stawiane resztki jedzenia....ostatnie usg robione 10.03.2017 bez zmian.....co mi może dolegac? Ból tępy przeszywajacy raz mniejszy raz większy..
dimedicus

Re: Przewlekły ból brzucha

Post autor: dimedicus »

Takie objawy mogą być związane z kręgosłupem,gazami albo neuralgią.
Yerzyk1983
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2017, o 23:25

Re: Przewlekły ból brzucha

Post autor: Yerzyk1983 »

No tak jak pisałem wyżej nie jest to ból od kręgosłupa jest on przebadany...co wraz z tym chyba wyklucza schorzenie neurologiczne.. Co do gazów raczej oddanie ich nie przynosi ulgi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post