Wyniki krzywej cukrowej

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
ak.ak
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 23 lis 2015, o 18:36

Wyniki krzywej cukrowej

Post autor: ak.ak »

Witam,jest to wynik mojego męża...czy to już cukrzyca? martwię się ponieważ mąż choruje na serce,ma wszczepione by passy
Załączniki
Scan1.jpg
Scan1.jpg (72.96 KiB) Przejrzano 923 razy
dimedicus

Re: Wyniki krzywej cukrowej

Post autor: dimedicus »

O ile pamiętam ma mąż stan niedokrwienny serca a powodem m.in może być podwyższony stan glukozy co powoduje też narastanie blaszek miażdżycowych.
ak.ak
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 23 lis 2015, o 18:36

Re: Wyniki krzywej cukrowej

Post autor: ak.ak »

taj,mój mąż choruje na serce, jest po zawale 12 lat i by pasach 11 lat, trzy lata temu miał wstawione stenty szt 2, podczas zabiegu przeszedł Micro zawał tak nazwał to lekarz, leżał cały dzień podpięty do jakiś maszyn, w zeszłym roku zdiagnozowano ciężki bezdech senny, śpi w masce podpięty do maszyny, tydzień temu odebrał wynik tomografii serca i będzie miał w trybie pilnym koronoplastyke ponownie, mają wstawić dwa stenty i do tego jeszcze ten cukier...jestem przerażona
dimedicus

Re: Wyniki krzywej cukrowej

Post autor: dimedicus »

Niestety ale to mąż powinien dopilnować leczenia odpowiedniej diety itd a jeśli nie to takie będą konsekwencje a czym dalej, niestety gorzej.Nie można zmusić kogoś do leczenia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post