hemo

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
monika18
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2017, o 14:49

hemo

Post autor: monika18 »

Więc jakies dwa lata udalam sie do lekarza, zbadal mnie i stwierdzil hemoroidy i przepisal mi czopki aby je wyleczyc. I wszystkie dolegliwosci znikly po czopkach. Do tego czasu nie mialam juz zadnych dolegliwosci, dbam o higiene, o diete jak i unikam siadania na zimnych miejscach. Lecz nie wiem jak do konca z tym jest, czy je sie wylecza do konca? czy one juz na zawsze pozostaja? wyczytalam ze hemoroidow nie da sie wyleczyc na zawsze.
Tez mam pytanie czy jezeli nie mam zadnych dolegliwosci to moglabym z moim partnerem popróbować pieszczoty w tej okolicy czy zaszkodze tym sobie i czy nawroci sie choroba?
dimedicus

Re: hemo

Post autor: dimedicus »

Oczywiście seks może(ale nie musi) powodować powstanie hemoroidów.Wszystko zależy od stanu czy są predyspozycje do hemoroidów. Nie można mówić o całkowitym wyleczeniu hemoroidów, dziś się wyleczy a za jakiś czas mogą wystąpić ponownie.
Przyczyn powstawania jest bardzo wiele, np wysiłek nawet przy wypróżnianiu,dźwiganiu ciężarów,nieodpowiednia dieta itd
Nie widzę przeciwwskazań do seksu analnego do czasu kiedy nie powoduje objawów bólowych,krwawień.
ODPOWIEDZ