Złamanie, zwichniecie nadgarstka ?

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Nacia333
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 23:18

Złamanie, zwichniecie nadgarstka ?

Post autor: Nacia333 »

Mam pytanie odnosnie tego co to moze byc. Pracuje w gasrtonomii i dziwnie to zabrzmi ale przy klepaniu mięs cos mi w nadgarstku strzelilo. Reka zrobila sie sina i spuchla tak na 30min. Potem zeszlo wszystko. Niby moge ruszac reka/dlonia ale sprawia to duzy bol. Trzymajac poziomo dłoń nie ma szans zgiac w jaka kolwiek strone. A jak z wielkim bolem udalo mi sie zgiac w dol to widać jak by jakas kosc wyskoczyla a tuż obok dziurka jakaś jest. Bol jest jak by ktos tysiac igieł wbijal w niego. Nie wiem jak to wytlumaczyc. Z gory dziekuje za odpowiedzi jezeli ktos cos zrozumial. A i boje sie isc do lekarza bo gipsu nie chce.Jezeli ktos by chcial moge doslac zdj.
Nacia333
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 23:18

Re: Złamanie, zwichniecie nadgarstka ?

Post autor: Nacia333 »

Mniej wiecej tak wyglada .. Zle trochę uchwycone zdj.
Załączniki
Dorzucam zdjęcie , trochę niewyraźne ale moze cos da sie zobaczyc.
Dorzucam zdjęcie , trochę niewyraźne ale moze cos da sie zobaczyc.
20170425_170726.jpg (241.11 KiB) Przejrzano 1018 razy
dimedicus

Re: Złamanie, zwichniecie nadgarstka ?

Post autor: dimedicus »

Musiał nastąpić wylew i stąd obecnie problemy ze zginaniem a też i możliwe bóle.Co jest to można ocenić jednoznacznie na wizycie i po badaniu fizykalnym,może być konieczne wykonanie zdjęcia czy usg.Podejrzewam pęknięcie być może żyły ale jako zaznaczam ocenia po wizycie. Na dziś okłady, smarowanie/wcieranie żelem Lioton 1000
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post