Bojaźliwośc czy może nerwica? Bóle w klatce piersiowej?

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Bartoslaw88
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2017, o 11:15

Bojaźliwośc czy może nerwica? Bóle w klatce piersiowej?

Post autor: Bartoslaw88 »

witam. moze ktos sie wypowie w mojej sprawie. mam 22 lata. od pewnego czasu czulem taki dziwny bol ( czy to bol?) w klatce piersiowej, troszke z lewej strony. bagatelizowalem to. z czasem zaczalem czuc w trakcie tych boli ze nie moge sie tak jakby naoddychac, dusznosci. duzo sportu uprawiam, myslalem ze przemeczony jestem itp. nie bylem u lekarza oczywiscie... poszedlem, gdy zaczely sie u mnie problemy z zoladkiem. stwierdzil "grype jelitowa". i wlasnie tu sie zaczyna problem. czy to grypa jelitowa czy jednak nerwica? gdy zaczalem czytac o nerwicy dopiero wtedy zaczalem laczyc wszystko w calosc jak ukladanke. zimne dlonie, nadmierne pocenie, puls czulem w szyji. jakby tego bylo malo wczoraj wieczorem czulem straszne lek i ucisk w klatce, czulem za zaraz bedzie koniec. takiego strachu nie czulem nigdy, jestem osoba malo bojazliwa jednak wczorajszy wieczor zapamietam do konca zycia. czy to moze byc nerwica czy jestem przewrazliwiony? prosze o odpowiedz i przepraszam za interpunkcje
Basbasika
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 3 maja 2017, o 08:51

Re: Bojaźliwośc czy może nerwica? Bóle w klatce piersiowej?

Post autor: Basbasika »

Twoje objawy faktycznie mogą wskazywać na nerwicę, ale warto jeszcze się upewnić i porobić podstawowe badania:) Nie żebym Cię straszyła, ale jak są badania ok to wtedy raczej to już tylko nereica. Bóle w klatce piersiowej to raczej nerwobóle. Może coś się ostatnio wydarzyło w Twoim życiu co Cię mogło zdenerwować, bo nerwica to przede wszystkim nagromadzone złe emocje i najlepiej wyleczyć ją poprzez uczęszczanie na terapię do psychologa.
Pzdr.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post