wymioty po wzięciu minipigułki - co zrobić?

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
tabletka
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2017, o 15:34

wymioty po wzięciu minipigułki - co zrobić?

Post autor: tabletka »

Witam, mam pytanie odnośnie tabletek Sylvie 30. W dniu 17 tabletki miałam dolegliwości żołądkowe i zwymiotowałam godzinę po jej wzięciu. Czytałam, że w tak krótkim czasie tabletka mogła nie zdążyć się dobrze wchłonąć, mimo że się rozpuściła. Dowiedziałam się również, że w takim przypadku można rozpocząć kolejne opakowanie bez robienia 7-dniowej przerwy. Czy wtedy ochrona będzie zachowana? Lub czy jest zachowana, pomimo możliwości, że tabletka mogła się całkiem nie wchłonąć i można spokojnie zrobić 7-dniową przerwę po skończeniu obecnego opakowania? Jeśli nie to przez jaki czas powinnam stosować dodatkowe zabezpieczenie podczas stosunku?
dimedicus

Re: wymioty po wzięciu minipigułki - co zrobić?

Post autor: dimedicus »

Należało zastosować następną, jeśli jednak następna została zastawana następnego dnia, należąło zastosować dodatkowe zabezpieczenie(profilaktycznie
tabletka pisze:można spokojnie zrobić 7-dniową przerwę po skończeniu obecnego opakowania
)
tabletka
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2017, o 15:34

Re: wymioty po wzięciu minipigułki - co zrobić?

Post autor: tabletka »

Następnego dnia tabletka została przyjęta o standardowej porze.
dimedicus pisze:należąło zastosować dodatkowe zabezpieczenie(profilaktycznie)
W takim razie przez ile dni powinnam stosować dodatkowe zabezpieczenie?
dimedicus

Re: wymioty po wzięciu minipigułki - co zrobić?

Post autor: dimedicus »

Przez siedem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post