Dziwna sytuacja

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
69karolcia69
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 63
Rejestracja: 26 lut 2016, o 13:20

Dziwna sytuacja

Post autor: 69karolcia69 »

Kochalam sie z chlopakiem w prezerwatywie prawdopodobnie byla to koncowka dni plodnych. Chlopak doszedl we mnie wykonujac jeszcze kilka ruchow za nim ze mnie wyszedl. Przy wychodzeniu prezerwatywa nie spadla jednak martwi mnie sam fakt ze wykonal jeszcze kilka ruchow z pelna prezerwatywa. Czy mam sie czym martwic ? Leciec po ellaOne? Po tym jak ze mnie wyszedl od razu nie sciagnal prezerwatywy tylko jeszcze chwile mial ja zalozona wtedy zauwazylam ze nasienie jest rozlane wzdluz penisa jednak caly byl pokryty prezerwatywa. Prezerwatywa byla troche pomarszczona ale pewnie to na skutek tego ze troche dluzsza niz penis szerokosc byla ok poniewaz nie zsunela sie.
Meneus

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Meneus »

Lepiej się zabezpieczyć,pewności że nie doszło do zapłodnienia,niestety w 100% nie ma.
69karolcia69
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 63
Rejestracja: 26 lut 2016, o 13:20

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: 69karolcia69 »

Czyli lepiej zazyc ellaOne ? A czy ona zadziala skoro przypuscmy owulacja byla trakcie albo juz chwile po ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post