Problem z grzybicą. Potrzebuje pilnie pomocy

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
epikurczak
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2017, o 07:00

Problem z grzybicą. Potrzebuje pilnie pomocy

Post autor: epikurczak »

Witam zainteresowanych. Pojawila sie u mnie plama cos w rodzaju okraglego wypieku ktory strasznie swedzial jakies 2 miesiace temu . Od tego sie zaczelo. Poczekalem chwile smarujac jakimis masciami domowej roboty i okazalo sie ze jest po prawej stronie na tej samej wysokoci juz drugi. Poszedlem do lekarza 1 kontaktu i powiedzial ze to polpasiec przepisal leki i tak dalej. Nic one nie daly wrocilem po tygodniu i lekarz dal mi skierowanie do dermatologa. Z kolei on powiedzial ze to grzybica dal antybiotyki w masci. Potem nie dalo to nic znwu cos innego jakies tabletki. Aktualnie mam po obu stronach nog pod posladkami na goleniach na prawej 1 ogromne po lewej kilka malych od siebie oddalonych. Tamte startowe troche sie wchjlonely ale gdy podrapie dalejs wedza. Dodatkowo wyzej pojwilo sie duzo nowych , ktore okropnie swedza zwlaszczaz z rana i wieczorem. Dzisiaj obudzilem sie ze swedzaca twarza a w zasadzie broda. Boje sie , ze to dziadostwo juz nigdy nie przejdzie. Prosze o pomoc jakies rady co mam dalej z tym robic bo chybas dla dermatolog jestem krolikem doswiadczalnym. Mialem juz 9 roznych lekow na sama grzybice. Nic sie z tym wgl nie dzieje. Pojawiaja sie nowe i strasznie swedza. Pozdrawiam i prosze o szybka pomoc.
Załączniki
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg (99.72 KiB) Przejrzano 906 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post