Zaparcia

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
kam233
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, o 13:02

Re: Zaparcia

Post autor: kam233 »

Dziś 2 wypróżnienia w miarę normalnym stolcem. Natomiast był on z domieszką krwi, ale nie takiej czystej jako substancja, tylko tak jakby były tam takie krwiste kawałeczki. Nie burczy i nie przelewa się już w brzuchu, lecz cały czas jest wzdęty.
kam233
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, o 13:02

Re: Zaparcia

Post autor: kam233 »

Dzisiaj stolec teoretycznie też w miarę normalny, ale znów trochę bulgocze itp w brzuchu, dodatkowo boli mnie tak jakby po lewej stronie nad pępkiem, bardziej jakby od środka żebra po prawej stronie przy ucisku. Rano leżąc na plecach i próbując się podnieść czułem ból, jadąc samochodem i operując sprzęgłem też. Wizytę będę mieć w czwartek/piątek. Od czego mnie tam może boleć?
Awatar użytkownika
tobiaszr
Użytkownicy
Posty: 74
Rejestracja: 17 maja 2017, o 12:10

Re: Zaparcia

Post autor: tobiaszr »

Nie wiesz czy przypadkiem coś Ci tam jeszcze w jelicie nie siedzi. Zaparcia to bardzo nieprzyjemna sprawa, wiem ponieważ sam miałem i juz naprawde kiepskie myśli mi chodzily po głowie ( wmawiałem sobie,ze jest to jakaś poważna choroba ale tak nie było).
Tak jak Marlenaj polecam fibra vitale ( dostałem zalecenie od lekarza rodzinnego).
Warot jest również pić dużo wody.To również powinno pomagać.
kam233
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, o 13:02

Re: Zaparcia

Post autor: kam233 »

Ostatnio czułem się już lepiej, bóle były mniejsze albo ich nie było w ogóle, stolec w miarę normalny i regularnie oddawany. Dziś znów.. Ból w górnej części, tak jakby na wysokości żeber, pod żebrami, czasem tak jakby w środku.. ciężko określić lokalizacje, w sumie ciężko to również nazwać bólem. Jakieś takie dziwne uczucie, czasem kujące przeszywanie.
kam233
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, o 13:02

Re: Zaparcia

Post autor: kam233 »

Zauważyłem, że tak jakby po jedzeniu mi się to pojawia. Po południu po obiedzie zdecydowanie bardziej mnie przeszywał ból na całej szerokości żeber i pod nimi tak jakby. Po kolacji również. Między posiłkami natomiast było ok. Dlaczego?
kam233
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, o 13:02

Re: Zaparcia

Post autor: kam233 »

Ostatnio znów było lepiej, stolec codziennie i normalny, wczoraj natomiast nic, a dzisiaj trochę ze mnie wyszło tak jakby samej wody/śluzu. Czy to może być spowodowane zbyt dużą ilością błonnika?
chorak
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 4 kwie 2017, o 08:24

Re: Zaparcia

Post autor: chorak »

kurcze a może to zaczątek hemoroidów? ja kiedys tez miałam takie obawy bo widziałam jakby krew w stolcu a długo miałam problemy z zaparciami.teraz w razie takiej podejrzanej sytuacji biore dicopeg 10g on pomaga mi sie bezproblemowo wypróżnić i nie musze sie obawiac ze sie uzaleznie.w poniedziałek ide do dietetyczki moze ona mi jakos pomoze dobrac wlasciwa dla mnie diete bo mam wrazenie ze nie odzywiam sie prawidłowo i stąd te problemy
kam233
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, o 13:02

Re: Zaparcia

Post autor: kam233 »

Stolec oddaje codziennie, raz mniej, raz więcej, ale teraz od kilku dni pojawił się tępy ból w okolicach prawego żebra. Najbardziej odczuwalny gdy chodzę i leżę. Ból rozciąga się tak jakby na całą szerokość nadbrzusza. Przestało mi burczeć, przelewać się itp, wszystkie odgłosy zniknęły odkąd pojawił się ten ból.
groszka
Użytkownicy
Posty: 80
Rejestracja: 1 sie 2017, o 21:48

Re: Zaparcia

Post autor: groszka »

Ja sobie kupiłam colon c na zaparcia, bardzo dobrze działa, w końcu nie przesiaduję pół godziny w toalecie, czuje że lepiej w ogóle jelita pracują
emilka9102
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 12:58

Re: Zaparcia

Post autor: emilka9102 »

Na zaparcia mi pomaga jedynie dicopeg 10g, nic innego się u mnie nie sprawdzało. Dopiero on mi pomógł i pozbyłam się tego wrednego problemu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post