Kłucie trzonu penisa

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
ktoss
Użytkownicy
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2017, o 10:52

Kłucie trzonu penisa

Post autor: ktoss »

Witam, jestem miesiąc po zabiegu obrzezania 'calkowitego' i mam mały problem wszystko ładnie sie zagoiło, ale gdy penis przechodzi ze stanu spoczynku w stan wzwodu to mnie lekko kłuję, przeszywa. Sama masturbacja nie sprawia mi problemu, być może jest to spowodowane tym, że przez dlugi czas nosiłem opatrunek (penis u góry) i był w nienaturalnej pozycji. Gdy przycisne w 3/4 trzona to czuję lekkie kłucie.
Pamiętam ze w czasie rekonwalescencji miałem penisa przyklejonego do brzucha i raz zdarzyło mi się usnać, obudził mnie bolesny wzwód, wtedy odrazu odkleilem penisa.

Co to może być ?
Czy samo jest w stanie się zregenerować przy "odpoczynku" ?

Dodam, ze nie mam żadnych krwiaków, siniaków ani na złamanie to nie wygląda.
carboczar

Re: Kłucie trzonu penisa

Post autor: carboczar »

Z czasem powinno przejść,widocznie jest jeszcze ciągnięcie naskórka, to się zdarza, zwykle powinno się unormować w ciagu 3 miesięcy.Nic poważnego.
ktoss
Użytkownicy
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2017, o 10:52

Re: Kłucie trzonu penisa

Post autor: ktoss »

Witam, ponownie jednak mam obawy co do tego objawu tym bardziej ze jak w spoczynku dotkne trzonu penisa od spodu w pewne miejsce to mnie kluje, także przy przejsciu do wzwodu czuje klucie, ale juz w wzwodzie nie odczuwam jakiegos wiekszego problemu.

Jakie badanie jest zalecane do tego objawu?
Oraz czy da sie tak z grubsza okreslic co to moze byc?
dimedicus

Re: Kłucie trzonu penisa

Post autor: dimedicus »

Podejrzewam infekcję układu moczowego.Zrobić badanie moczu.
ktoss
Użytkownicy
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2017, o 10:52

Re: Kłucie trzonu penisa

Post autor: ktoss »

Czy przed wizyta u urologa nalezy juz mieć zrobione badanie moczu?
ktoss
Użytkownicy
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2017, o 10:52

Re: Kłucie trzonu penisa

Post autor: ktoss »

Przepraszam za post pod postem ale chciałem jeszcze się dowiedzieć czy jak biore aktualnie żuravit to czy przez to mogą wyjść inne wyniki?
dimedicus

Re: Kłucie trzonu penisa

Post autor: dimedicus »

Zależy jak długo jest stosowany i w jakich dawkach ale proszę zrobić i powiedzieć lekarzowi że był stosowany.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post