ŁYSIENIE ANDROGENOWE PROSZĘ POMÓŻCIE !

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
dimedicus

Re: ŁYSIENIE ANDROGENOWE PROSZĘ POMÓŻCIE !

Post autor: dimedicus »

Nie każde z osobna ale ten pakiet
Lukis12 pisze:Mirfologia krwi, Żelazo, Testosteron, Tarczyca
Lukis12
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2016, o 15:02

Re: ŁYSIENIE ANDROGENOWE PROSZĘ POMÓŻCIE !

Post autor: Lukis12 »

I zrobić tylko ten pakiet badań, które podałeś i te badania: Prolaktyna i Androstendion tak? I czy zrobię te wszystkie badania w małej przychodni w mieście Odolanów dokładnie? Bo w Odolanowie mieszkam ale nie wiem czy tam wszystkie badania zrobię ;/
dimedicus

Re: ŁYSIENIE ANDROGENOWE PROSZĘ POMÓŻCIE !

Post autor: dimedicus »

Proszę Pana w każdej przychodni,labo. można wykonać. Nie są to jakieś skomplikowane badania.
Szpital Pulsmed
Użytkownicy
Posty: 14
Rejestracja: 16 lis 2016, o 17:17

Re: ŁYSIENIE ANDROGENOWE PROSZĘ POMÓŻCIE !

Post autor: Szpital Pulsmed »

Polecam terapię komórkami macierzystymi, z własnej tkanki tłuszczowej. Podawane dożylnie docierają do wszystkich tkanek i narządów, dzięki czemu polepszają ich funkcje. Po takiej terapii obserwowana jest poprawa wyglądu skóry i włosów.
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: ŁYSIENIE ANDROGENOWE PROSZĘ POMÓŻCIE !

Post autor: magda31 »

Wiecie,ze łysienie w większości przypadków jest typu androgenowego? Nie jest spowodowane brakiem minerałów i witamin tak więc u większości takie środki nie pomogą zbytnio ( nie zaszkodza również ale nie ma się co nastawiać na więlką poprawę stanu naszej czupryny).

Pozdrawiam.
waldek12
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 3 maja 2018, o 22:32

Re: ŁYSIENIE ANDROGENOWE PROSZĘ POMÓŻCIE !

Post autor: waldek12 »

Jeśli chodzi o problem łysienie androgenowe, to Profolan wciąż wygrywa pod kątem skuteczności.

Sam stosuje od około 3-4 miesięcy i widzę zdecydowaną poprawę. Moje włosy stają się coraz gęstsze, a także zaczynają mi rosnąć nowe i to w miejscach, gdzie łysinę mam już ich od paru dobrych lat.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post