Bole konczyn oraz kregoslupa

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Laugh
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 85
Rejestracja: 16 maja 2016, o 10:33

Bole konczyn oraz kregoslupa

Post autor: Laugh »

Witam,

Już jakiś czas temu byłem tutaj z problemem ZJD, ale jest to dość opanowane. Pisałem też o cieśni nadgarstka, ale podsumuje moje obecne problemy
Łokiec/nadgarstek/kciuk, drugi palec, poduszka pod kciukiem – boli. Na usg wyszla ciesn nadgarstka, wg EMG wszystko jest ok. w nadgarstku oraz lokciu. Wg fizjo jest to wina pospinanych miesni i musze to rozluzniac. Dodatkowo mam cwiczenie krecenie osemek dlonia. Od czasu do czasu czuje bol budzac się rano w nadgarstkach, jakby dretwienie. Ciagnie się to od grudnia. Dziś w nocy obudzilem się z bolem, a raczej czuciem przemeczenia w dłoniach.
Kolano/kostka/pieta – boli. Dostalem cwiczenie na rozciaganie 4glowego(rozciaganie kanapowe), przywodzicieli oraz łydek. Kolano ciagnie się już kilka lat(pewnie wina karate), kostka od ponad pol roku.
Kregoslup – wg rentgenu i stwierdzenia lekarza jest to rwa kulszowa. Wg fizjoterapeutow na pewno nie. uwazali, ze jest to problem powiezi miedzy gruszkowatym w tylku, a plecami. Ostatni fizjo stwierdzil, ze jest to wina zlego ustawienia miednicy, pokazal cwiczenie jak wrocic do sprawnosci (golym okiem było widac lezac, ze przyciagajac kolana do brzucha sa one nierowne). Mam także porozluzniane powiezi manualnie + suchym iglowaniem. Bol zaczal się od cwiczenia na jodze, lezac na plecach wkladamy klocek pod plecy (robimy jakby mostek). Przy zgietych nogach było wszystko ok., przy wyprostowanych prawie ok., jak pociagnela mi uda do srodka tak się zaczely te bole. Ciagnie się to od kwietnia
Neurolog – stwierdzil, ze wymyslam
Reumatolog – w badaniach krwi jest wszystko ok.
Myslalem żeby zrobic badanie na bolerioze, ale nie pamietam przypadkow aby cos mnie ugryzlo, nie ma tez zadnych sladow.
Obecnie ograniczylem się do plywania na basenie.

Co moglbym zrobic? Gdzie szukac wspolnego mianownika? Reka/noga wszystko jest po prawej stronie. Czasem przemeczenie w lewej rece
29lat, spora aktywnosc do kwietnia, teraz się musialem uspokoic przez plecy, praca siedzaca przed komputerem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post