Ból pleców po przebudzeniu

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
lisiek85
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 21:12

Ból pleców po przebudzeniu

Post autor: lisiek85 »

Witam, bardzo bolą mnie plecy po przebudzeniu. Zmieniłam niedawno mieszkanie i śpię na średnio wygodnym materacu, czy to może być przyczyną? Myślicie że trzeba będzie wymienić materac na jakiś medyczny?
dimedicus

Re: Ból pleców po przebudzeniu

Post autor: dimedicus »

Ból odkręgosłupowy po nocy może wskazywać na nieodpowiednie łoże(być może materac) nieodpowiednia pozycja,może za wysoka poduszka(proszę spróbować bez)
Proszę podać wiek i czym się pan na co dzień zajmuje?
32iwonn
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2017, o 12:36

Re: Ból pleców po przebudzeniu

Post autor: 32iwonn »

Miałam dokładnie to samo i winny okazał się materac! Nie miałam pojęcia, że ma aż tak duży wpływ na bóle kręgosłupa. Kupiłam materac sleepmed i po kilku tygodniach dolegliwości całkowicie ustąpiły.
robomanus
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 2 sie 2017, o 07:39

Re: Ból pleców po przebudzeniu

Post autor: robomanus »

Witam!

Niestety mam podobny problem od jakiś dwóch lat już.... Też myślałem, że to wina materaca, ale spałem na różnych wyjazdach na innych łożach i problem niestety nie ustępował. Poszedłem na prześwietlenie kręgosłupa. W załączeniu przesyłam zdjęcie z rentgena. Ból występuje w dolnej części kręgosłupa, codziennie rano - raz silniejszy, raz słabszy. W ciągu dnia raczej się pojawia.

Czy ktoś mi może powiedzieć co to może być?

Z góry dziękuje,
Marcin
Załączniki
kręgosłup-1.jpg
Kolaka
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2017, o 20:16

Re: Ból pleców po przebudzeniu

Post autor: Kolaka »

Również miałam spore problemy z bólem pleców i okazało się, że przeciążam go w pracy- pracuję fizycznie na magazynie. Od razu zapisałam się na rehabilitację oraz zaczęłam stosować kinesiotaping. Chodże do gabinetu w Katowiacach jakby ktoś z okolicy był zainteresowany. Takie oklejanie taśmami miejsca bólu to rewelacyjne rozwiązanie w, które nie wierzyłam dopóki nie przekonałam się na własnej skórze.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post