GARDŁO MIGDAŁY I JĘZYK

Choroby przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy, jajników.
Piotrmilewski
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 1 lut 2017, o 18:06

GARDŁO MIGDAŁY I JĘZYK

Post autor: Piotrmilewski »

Ten stan utrzymuje się od grudnia 2016 roku. Lekarz nafaszerowal mnie 6 antybiotykami i niby mam czekac na skierowanie do endokrynologa. Mam opuchniete migdały jakieś kuleczki mi powyskakiwały przy języczku trace smak i węch mam zapchane wszystkie zatoki (I TEN BIAŁY NALOT NA JĘZYKU JAK ZSIADŁE MLEKO CZASAMI WYGLĄDA GORZEJ) Pale 6 papierosów dziennie nie wiecej nie pije nie biore narkotyków a gardło boli i boli wypiję coś chłodnego i od razu trace głos co to jest ?. Wszystko zaczeło się od grypy w grudniu.
Załączniki
gardlo_migdaly_jezyk.jpg
gardlo_migdaly_jezyk.jpg (20.67 KiB) Przejrzano 1328 razy
gardlo_migdaly_jezyk_1.jpg
gardlo_migdaly_jezyk_1.jpg (24.11 KiB) Przejrzano 1328 razy
iwanna2be3
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 22 lis 2016, o 19:30

Re: GARDŁO MIGDAŁY I JĘZYK

Post autor: iwanna2be3 »

Ja mialam podobnie, do tego ból przy przełykaniu, ziewaniu, pojawial sie kaszel, chrypka, tracenie glosu, tez byl bialy nalot na jezyku, nie świeży oddech. Przez 1,5 roku męczyłam się z tymi dolegliwościami, byłam faszerowana antybiotykami, odsyłana od badań do badań, wyniki były ok, ale w ostatecznej fazie, lekarka zadecydowała Tonsillektomie (usunięcie migdałków), wiadomo twój lekarz musi podjąć wiele prób by Ci pomóc, bo w ostateczności wykonuje sie ten zabieg, gdyz po nim moge miec inne problemy, tak wiec trzymaj sie badz cierpliwy. trzymam kciuki:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post