Długotrwały ból brzucha od 4 dni (krew)

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
Kudii
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2017, o 19:21

Długotrwały ból brzucha od 4 dni (krew)

Post autor: Kudii »

Witam Państwa,
Opiszę problem.W Niedziele po południu lekko bolał brzuch ,co 2 godziny chodziłem do toalety oddać stolca,lecz nie była to zwykłe oddanie ,lecz twarda masa blokowała i obok niej przeciskała sie rzadka masa,za każdym razem dawałem rade zrobić okolo pół szklanki >poniedziałek wtorek i środa to dni bez bólu brzuch ,ale co godzine były nagłe skórcze kiedy musiałem biec oddać i nadal 0.5 szklanki masy rzadkiej. W środę postanowiłem pozbyć sie zapierającej sie masy twardej lecz po wielkim wysiłku ,po czyszczeniu papierem zauważyłem ,,ziarenko kawioru' tak można najlepiej opisać ,coś bezbarwnego, a wokół czerwone.Postanowiłem kupić czopki glicerolowe(farmina) lecz pomogły jedynie na łatwe oddanie może 1cm twardej masy resztę ciężkim parciem oddałem i obecnie oddaje normalnie stolec ,lecz z dniem dzisiejszym (czwartek) boli mnie mocno brzuch ,oddanie stolca pomaga w uldze i pozwala normalnie funkcjonować lecz obrzęk czuć,nie wiem co z tym robić ,pierwszy raz sie spotykam z tym,bardzo prosze o poradę,

Odżywianie:
Tydzień temu w czwartek bardzo ostry kebab
Niedziela - ciasta pure ziemniaczane ,nic nadzwyczajengo
Poniedziałek-kisiel rano ,troche zupy w południe i tak wtorek sroda i dziś ,nie mogę jeść wiele,czuje pełność i ból promieniujący na dole brzucha w miejscu gumy bielizny.

Prosze powiedzieć co zrobić żebym został wreszcie przyjęty do szpitala na oddział,a nie wiecznie odrzucany ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post