Krwawienie z odbytu, jelita plus wyniki morfologii.

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
igor_k
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 8 kwie 2017, o 21:02

Krwawienie z odbytu, jelita plus wyniki morfologii.

Post autor: igor_k »

Dzień dobry, chciałbym zadać pytanie odnośnie moich dolegliwości jelitowych. Mam 25 lat, od kilku miesięcy podczas wypróżniania pojawia się krew, jest jej coraz więcej. Krew na stolcu ale również poza stolcem. Czasami mam uczucie, że nie do końca się wypróżniłem. Chodzę do toalety częściej niż wcześniej. Czuję się delikatnie osłabiony mam małe zawroty głowy, podejrzewam, że to przez utratę krwi. Podczas czynności higienicznych wyczuwam w odbycie małe guzki ale wydaje mi się, że one nie krwawią a na pewno nie bolą podczas dotykania. Nie odczuwam też bólu podczas wypróżniania. Brzuch mnie również nie boli ale odczuwam dyskomfort, uczucie podobne do pieczenia w okolicach pępka ale również po obu stronach brzucha. Załączam swoje badania krwi robione kilka dni temu. Podejrzewacie co to może być? Smarowałem odbyt maściami, stosowałem czopki, diohespan, nic się nie poprawiło. Badanie u proktologa mam dopiero za miesiąc. Kilka lat temu wykryto u mnie zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy, mam też kamienie w pęcherzyku żółciowym. Na początku roku miałem robione badania pod kątem zostania dawcą szpiku i wszystko było ok, morfologia też.
Załączniki
krew_zylna_pelna.png
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post