Problemy z sercem przy nerwicy. Pomocy!

Schorzenia i wady układ krążenia, układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie tętnicze, choroby tętnic i żył
MoniaSt1
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 17:51

Problemy z sercem przy nerwicy. Pomocy!

Post autor: MoniaSt1 »

Czy majac nerwice lekowa może serce zachorować? Mam nerwice od kilku miesięcy, ponad miesiąc temu miałam robione badania krwi, rtg klatki, ekg 4 razy I echo serca i wszystko wyszło dobrze. Mierze sobie cisnienie codziennie i jest w granicy 115/70. Myślałam, że nerwice mam za sobą bo zaczęłam brać leki i minęło wszystko aż pewnego dnia wszystko wróciło. Jest gorzej z sercem. Tzn mam kolatania, nierówno bije albo puls jest dobry, ale serce mocno bije aż wszędzie czuje. Czuję też drzenia ciała i bardzo często bóle i klucia w klatce piersiowej, szybko się męczę, ale to już od dawna i ciągle jestem spięte i napina miesnie. Do kardiologa idę za dwa tygodnie, ale boję się, że to może być coś poważnego. Może przez te 2 miesiące rozwinęła się u mnie jakaś choroba serca. Czy jest to możliwe? Dodam, że palę papierosy (paczkę dziennie). Trudno rzucić :) A i dodam jeszcze, że wieczorem czuje się jak pijana. Dosłownie.
Judytka

Re: Problemy z sercem przy nerwicy. Pomocy!

Post autor: Judytka »

Poczekaj na wizytę u tego lekarza, nic nie zastąpi porady eksperta w swoim fachu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post