Blizna po cc

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
Marylin
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2017, o 10:32

Blizna po cc

Post autor: Marylin »

Jak w temacie. Dziewczyny, zagoiłam się, ale denerwuje mnie ta moja blizna, bo jest dość rozległa. Da się coś zrobić, żeby ją zmniejszyć i rozjaśnić? Co stosowałyście?
emgie

Re: Blizna po cc

Post autor: emgie »

Plastry silikonowe mają dużą skuteczność, warto zacząć naklejać jak najwcześniej, bo wtedy kuracja trwa krócej i jest bardziej efektywna. Oczywiscie blizna nie zniknie Ci całkowicie, ale na pewno będzie dużo mniej widoczna.
Marylin
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2017, o 10:32

Re: Blizna po cc

Post autor: Marylin »

A skąd aż taka skuteczność? Jak takie plastry działają i ile je trzeba stosować?
groszka
Użytkownicy
Posty: 80
Rejestracja: 1 sie 2017, o 21:48

Re: Blizna po cc

Post autor: groszka »

Też te plastry silikonowe stosowałam, pomogły, nie ma obaw że coś się zsunie czy coś, są praktycznie niewyczuwalne i trzymają się aż je ktoś sam odklei, jednego plastra można uzywać kilka dni nawet
emgie

Re: Blizna po cc

Post autor: emgie »

Marylin pisze:
29 paź 2017, o 22:58
A skąd aż taka skuteczność? Jak takie plastry działają i ile je trzeba stosować?
Silikon chroni bliznę przed czynnikami zewnętrznymi, taki plaster zachowuje się na druga skóra, blizna pod nim lepiej i szybciej się regeneruje. A ile stosować to zależy czy blizna jest świeża, czy starsza. Na pewno kilka tygodni (przy starszych kilka miesięcy), jak zobaczysz zadowalający efekt, po prostu kończysz kurację.
Marylin
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2017, o 10:32

Re: Blizna po cc

Post autor: Marylin »

Dzięki dziewczyny za informację. A to każda z nas może stosować? Nie ma żadnych przeciwwskazań czy coś? Chyba się na nie skuszę jak piszecie, że to faktycznie pomoże.
groszka
Użytkownicy
Posty: 80
Rejestracja: 1 sie 2017, o 21:48

Re: Blizna po cc

Post autor: groszka »

sorki że dopiero odpisuję, plastry nadają się świetnie i na stare i na nowe blizny, wiadomo że przy starszych trzeba więcej cierpliwości i dłużej trwa zanim pojawi się efekt, ale na szczescie plastry są wydajne, mi jedno opakowanie wystarczyło na kilka miesięcy
Marylin
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2017, o 10:32

Re: Blizna po cc

Post autor: Marylin »

Nic nie szkodzi. Szczerze mówiąc to ja je już od jakiegoś czasu stosuję. Nie pamiętam kiedy dokładnie zaczęłam, ale faktem jest, że zaczynam widzieć efekty. :)
MarcelinaZ
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 8 cze 2018, o 21:41

Re: Blizna po cc

Post autor: MarcelinaZ »

Dziewczyny a próbowałyście stosować olejek bio oil? U mnie właśnie fajnie sprawdził się na bliznę po cc, skóra nie swędzi bo jest nawilżona, blizna blednie i maleje. Kosmetyk drogeryjny ale naprawdę działa cuda.
Marylin
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2017, o 10:32

Re: Blizna po cc

Post autor: Marylin »

Szczerze mówiąc próbowałam, ale mnie podrażnił i odstawiłam. Plastry są dla mnie mniej kłopotliwe, bo skóra nie jest tłusta, nie mam nieprzyjemnego uczucia, jak się nawet trochę spoci, no i ogólnie wydają mi się bardziej higieniczne. Ale oczywiście co kto woli. Ja dalej naklejam plastry i już widać trochę różnicę, a przede wszystkim czuje się ją pod palcami. Nawet mąż zauważył, że wygląda to jaśniej i gładziej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post