Szczypanie po stosunku

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
Konik1980
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2017, o 19:20

Szczypanie po stosunku

Post autor: Konik1980 »

Witam
Trzy miesiące temu miałem stosunek i od tej pory trochę szczypie mnie w członku. Nie jest to jakiś ból czy pieczenie, nic z niego nie leci tylko lekko szczypie podczas oddawania moczu lub po sexie.

Czy to może być jakaś choroba weneryczna? I do kogo się zgłosić?

Dziękuję za odpowiedź.
MarcinC
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 4 wrz 2017, o 20:26

Re: Szczypanie po stosunku

Post autor: MarcinC »

Tak, to może być objaw choroby wenerycznej. Podejrzanym może być infekcja bakteryjna - rzeżączka, chlamydia trachomatis, ureaplasma, mycoplasma. Brak bólu i sluzowo-ropnej wydzieliny dają jednak powody do optymizmu.

Na Twoim miejscu skonsultowałbym się z dermatologiem-wenerologiem (skierowanie nie jest potrzebne). Możesz też zasięgnąć porady lekarza rodzinnego, urologa lub lekarza chorób zakaźnych, ale wenerolog to najlepsza opcja. Po zebraniu wywiadu lekarz obejrzy Cię i zaleci dalsze kroki. Wizyta u wenerologa nie jest niczym strasznym. Jeżeli pójdziesz do państwowej poradni, to przygotuj się jednak na kolejkę. Znajdź odpowiednią placówkę w swojej okolicy, przyjdź jak najwcześniej rano do rejestracji i jeszcze tego samego dnia porozmawiasz z lekarzem.

Pamiętaj, że porady z internetu nigdy nie zastąpią rozmowy z lekarzem. Nie zwlekaj i jak najszybciej skonsultuj się z wenerologiem. I nie czytaj w internecie o chorobach, bo tylko się niepotrzebnie nakręcisz.
Wstrzymałbym się również z aktywnością seksualną do czasu wyjaśnienia sprawy.
Życzę zdrowia i pozdrawiam.
Konik1980
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2017, o 19:20

Re: Szczypanie po stosunku

Post autor: Konik1980 »

Witam
poszedłem do lekarza ze względu na czas poszedłem do urologa. Kazał mi zrobić badania Kreatyninie - wynik 0,7; CRP wynik 0,7 i PSA wynik 0,5. Do tego mocz. Wszystko w normie. powiedział, ze nie ma stanu zapalnego i nie potrzebuje leczenia. Ale dalej szczypie i nic mi na to nie pomógł. Czy to może być taki przebieg choroby, że wyniki są dobre ale choroba jest, czy to coś innego?
Konik1980
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2017, o 19:20

Re: Szczypanie po stosunku

Post autor: Konik1980 »

Witam ponownie.
Od ryzykownego stosunku minęło już 4 miesiące a dziś pojawił się rumień na żołędziu. Lekarz u którego byłem olał mnie i nic nie powiedział. Wyniki nie wykazały stanu zapalnego nie wiem co robić? Proszę o pomoc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post