Co na przedwczesny wytrysk

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Co na przedwczesny wytrysk

Post autor: nasajew »

Tabletek nie chcę brać.

Masturbacja nie pomaga ponieważ za drugim razem seks jest tak samo krótki.

Prezerwatywy ok ale żona bierze tabletki i chcielibyśmy robić to bez gumy.
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Co na przedwczesny wytrysk

Post autor: entek »

Mi pomaga zmiana pozycji. Jak czuję ,że jestem blisko to przerywam seks i czekam trochę, potem znowu wracam do roboty. Albo zajmuję się pieszczeniem jej bez penetracji. Z innych środków to może próbwoałes chusteczek oc wipes? Sam ostatnio kupiłem sobei z ciekawości ich opakowanie i są całkiem spoko.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Co na przedwczesny wytrysk

Post autor: nasajew »

A nie, jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Jedynie z prezerwatywami.
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Co na przedwczesny wytrysk

Post autor: entek »

Jeśli tak to polecam. Chusteczki są nasączone środkiem, który powoduje lekkie znieczulenie penisa. Znaczy się nie znieczuli Ci go całkowicie. Nadal będziesz czuł to co robisz ale będziesz mógł o wiele dłużej niż normalniej. Możesz ewentualnie poprosić w sklepach o wysłanie do zamówienia próbki.
synapsa
Użytkownicy
Posty: 85
Rejestracja: 21 paź 2017, o 13:48

Re: Co na przedwczesny wytrysk

Post autor: synapsa »

No to tak nie ma,coś za coś.
Półśrodki są mi nieznane.Jedyny zarejestrowanym środkiem do leczenia przedwczesnego wytrysku w Polsce jest dapoksetyna.To lek z grupy selektywnych inhibitorów wychwytu serotoniny,stosowanych w depresji i lęku ale pozostaje w organizmie kilka godzin i nie ma własności jak cała grupa leków.
Jeżeli przyczyna przedwczesnego wytrysku wynika z lęku uogólnionego,lub antycypacyjnego/tj.przed nieudanym stosunkiem/,można zastosować leki SSRI o dłuższym okresie pozostawania w organizmie.Na te leki potrzebna jest recepta i trzeba je brać w małych dawkach codziennie.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tobiaszr
Użytkownicy
Posty: 74
Rejestracja: 17 maja 2017, o 12:10

Re: Co na przedwczesny wytrysk

Post autor: tobiaszr »

Synapsa muszę się z tym tutaj zgodzić, jednak weź pod uwagę,ze w wiekszości przypadków nie trzeba wcale faszerowac sie lekami i można powstrzymać przedwczesny wytrysk innymi sposobami. Myśle,że większość facetów doświadczyła sytuacji, w których skończyli znacznie wcześniej niż zamierzali. I nie ma w tym po prostu nic nienormalnego. Tabletki o których piszesz są stosowane jedynie w ekstremalnych sutuacjach kiedy naprawdę nic nie pomaga. I kiedy przedwczesny wytrysk jest chroniczną choroba a nie zaburzeniem
W normalnych sytuacjach pomoże prezerwatywa czy oc wipes ( chociaż chusteczki poleca bardziej bo moim zdaniem są wygodniejsze).
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Co na przedwczesny wytrysk

Post autor: ailana »

Patrzę sobie teraz i oc wipes można zamówić sobie przez neta, jednak interesuje mnie kupno ich stacjonarnie. Dostanę gdiześ?
Awatar użytkownika
tobiaszr
Użytkownicy
Posty: 74
Rejestracja: 17 maja 2017, o 12:10

Re: Co na przedwczesny wytrysk

Post autor: tobiaszr »

Nie widziałem w aptekach i marketach. Tak więc pewnie nie bo rzuciłyby mi się w oczy. Wiem,ze w Wawie jest możliwość kupna w firmowych sklepach intymność ale w innych miejscach to nie wiem. Zresztą sam zamawiałem przez internet jedynie.
Medicus
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 4 sie 2016, o 13:51

Re: Co na przedwczesny wytrysk

Post autor: Medicus »

Chusteczki, spreje, prezerwatywy przedłużające stosunek można przedstawić jako swoistego rodzaju maskowanie problemu, bo nie rozwiązuje go w całości (ponadto ogranicza spontaniczność). Co do leków to wg. mnie są ostateczność, kiedy zawiodą wszystkie inne alternatywne metody.

Z pozostałych metod zastaje więc:
- terapia behawioralno-poznawcza - nauka umiejętności interpersonalnych, wzmocnienie więzi między partnerami, otwarta rozmowa o problemie oraz podjęcie próby rozwiązania go [1],
- ćwiczenia - start-stop, ćwiczenie uciskowe, prawidłowych nawyków masturbacyjnych (o ile w przeszłości w psychice został zakorzeniony nawyk szybkiego doprowadzenia do ejakulacji), ćwiczenie mięśni Kegla oraz ćwiczenie oddechowe [2].

Zastosowanie obu składowych wykazuje wysoką skuteczność leczenia przedwczesnego wytrysku. Często pary skarżą się na brak zdolności do osiągania orgazmu u kobiety, podczas gdy problemem jest przedwczesny wytrysk mężczyzny. Ćwiczenia, w połączeniu z terapią behawioralno-poznawczą oraz odpowiednimi technikami pozwala na pełne zaspokojenie potrzeb seksualnych obojga partnerów.
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Re: Co na przedwczesny wytrysk

Post autor: marlenaj »

No weź przestań.... Jeśli prezerwatywa albo chusteczki pomagają to jaki jest sens wybierac się na długą terapię psychologiczną..... Mój mąż bez chusteczek był w stanie uprawiać seks jakieś 15 minut.Z chusteczkami możemy godzinię :P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post