Ból przeszywający od żeber w stronę ramienia czy to trzustka :/

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
lionmen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 8 gru 2015, o 21:52

Ból przeszywający od żeber w stronę ramienia czy to trzustka :/

Post autor: lionmen »

Witam. Od kilku dni tzn. od niedzieli mam ból pojawiający się jak gdyby od lewej strony z pod żeber i zapromieniuje w stronę obojczka - ból ten jest jak by napięciowy, taki ściskający, przeszywający że czasami ciężko mi wstać z fotela, pojawia sie również przy poruszaniu jak również mocniejszym oddechu oraz kaszlu czy śmiechu. Zakłuje tak i przechodzi i za jakiś czas znowu. Dodam że wystarczy 30min jak poleże na łóżku i mam na godzine - 2 spokój potem, w nocy również po 10 - 15 min całkowicie zanika i do rana śpię spokojnie..

Tutaj pytanie bo miałem problemy z trzustką przez złą dietę i alkohol - pofolgowałem za dużo - czy może to być ból związany z trzustką ? Załatwiam się normalnie, nudność wymiotów gorączki itd brak, apetyt jest, morfologia krwi bdb crp również, tylko amylaza i lipaza podniesiona A: 330 przy normie 190 a L 206 - z tym że lekarz stwierdził że po przebytym OZT takie wyniki mogą być już zawsze. Nic innego mi nie dokucza.

Prosiłbym o pomoc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post