Korekcja blizny

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Lukas115
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 8 sty 2018, o 16:08

Korekcja blizny

Post autor: Lukas115 »

Witajcie, w dzieciństwie miałem wypadek (oparzenie ogniem) po którym została mi blizna oraz przykurcz lewej ręki. Czy mógłby ktoś polecić gdzie można zrobić zabieg korekcji takiej blizny na NFZ?
distance
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2018, o 11:22

Re: Korekcja blizny

Post autor: distance »

Przyłączam się. W wieku 6 lat miałam z rodzicami wypadek samochodowy i złamaną kość udową. Dwa razy w tym samym miejscu miałam rozcinaną nogę (za pierwszym razem by włożyć blachę i 7 śrub, a za drugim po roku - by ją wyjąć). Blizna jest okropna, wokół niej, kiedy dotyka, praktycznie nic nie czuję i mam potężne wgłębienie w tej części nogi. Czy ktoś wie już, czy można liczyć na takie zabiegi na NFZ?
MarcelinaZ
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 8 cze 2018, o 21:41

Re: Korekcja blizny

Post autor: MarcelinaZ »

A próbowała Pani jakichś kosmetyków aby ja zmniejszyć i nawilżyć skórę? Ja mam bliznę po cc i fajnie u mnie sprawdza się olejek bio oil. Przy regularnym stosowaniu widzę efekty, więc nie ma sensu wydawać pieniędzy na jakiś kolejny zabieg.
Awatar użytkownika
Piotrek36
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2019, o 12:20

Re: Korekcja blizny

Post autor: Piotrek36 »

Ja polecam Cepan. Na większe blizny nie pomaga, ale mniejsze niweluje dość skutecznie. Mi polecono Cepan po operacji kręgosłupa, bo miałem dość widoczną bliznę na szyi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post