Wątroba, a alkohol i paracetamol

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
ludwov
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2018, o 10:05

Wątroba, a alkohol i paracetamol

Post autor: ludwov »

Witam, mam 18 lat i otóż chorowałem przez kilka dni i zażywałem Fervex. Wczorajszego dnia wypiłem dwie saszetki w ciągu godziny 10, a ostatnią o 16. Koło godziny 20 wyszedłem ze znajomymi i poszliśmy na wódke. Wypiłem około 250 ml i nic mi nie dolegało, ale wyczytując w internecie od razu się wystraszyłem jakie mogą być tego efekty. Czy wszystko tam napisane to może być prawda w związku wyiciu alkoholu po upływie kilku godzi? Proszę o normalne odpowiedzi :) Pozdrawiam. I dodam, że jeszcze dzisiaj jest impreza w klubie na którą długą planowałem iść i bez alkoholu było by troche sztywno i jeśli teraz w ciągu dnia już nie wypiję żadnego Fervexu to nic mi nie będzie?
alexchromo
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2018, o 13:54

Re: Wątroba, a alkohol i paracetamol

Post autor: alexchromo »

Jak jesteś młody i to wiadomo, że nic takiego się nie stanie, ale wiadomo że po dłuższym czasie zdrowie odezwie się z nawiązką
katka_wariatka
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 8 mar 2018, o 14:27

Re: Wątroba, a alkohol i paracetamol

Post autor: katka_wariatka »

Każdy organizm jest inny, ale łączenie leków z alkoholem to głupota...
3 drinki + tabletka przeciwbólowa. Takie połączenie może się naprawdę źle skończyć. Widziałam na własne oczy. To nie są żarty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post