Hemoroidy

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
Kakares
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2018, o 20:22

Hemoroidy

Post autor: Kakares »

Witam
3 lata temu miałem krwawienie i lekarz powiedział, że to Hemoroidy, ale nigdy nic nie wiadomo i trzeba profilaktycznie zrobić kolonoskopie.Nic ona nie wykazała i powiedział,że przyjdzie pan za 6-7 lat na kolejne badanie profilaktyczne.Dostałem jakieś leki i nie miałem z tym problemu aż to dziś . Narazie nie ma krwi, ale czuję czasem ból i czasem swędzenie.I tu jest pytanie czy sens iść do lekarza czy lepiej kupić jakieś leki na hemoroidy ?? Lekarz rodzinny u mnie i tak nie bada praktycznie. Co najwyżej wyśle mnie do Gastrologa

Dzięki
jamnik
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2018, o 11:03

Re: Hemoroidy

Post autor: jamnik »

Swędzenie i ból fakt mogą być objawami hemoroidów, ale także infekcji wirusowej. Jeżeli chodzi o zdrowie to w każdej kategorii nie można tego bagatelizować. Lekarz rodzinny, okej, zmień lekarza albo idź do innego. Pamiętaj, są lekarze z powołania jak i lekarze do pracy. Nie wolno niczego bagatelizować. Tak jak pisałem idź gdzie indziej i podaj tutaj nowe wnioski albo wyniki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post