Stosowanie środka Papillor

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
pytajacy56874
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2017, o 10:39

Stosowanie środka Papillor

Post autor: pytajacy56874 »

Witam.
Moja babcia od dawna zmaga się z problemem brodawek, a dokładnie takich plamek, które wyglądają jak pieprzyki (ma je na całym ciele, głównie na dekolcie), niektóre z nie są na ciele, tylko odstają (kulki). Mamie na facebooku pojawiła się reklama jakiegoś kremu, który ma wspaniale działać na ten problem, jego nazwa to PAPILLOR.
Nie wydaje mi się, żeby to miało działać, wygląda podobnie jak tabletki na odchudzanie...
Stosował to ktoś? Zamawiać? Może pomóc? Czy to zwykłe oszustwo?
wojwa
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2017, o 06:41

Re: Stosowanie środka Papillor

Post autor: wojwa »

Jak wejdziesz na stronę tego preparatu to zauważysz, że za każdym wejściu na strony promocja kremu Papppilor w cenie 159 złotych zaczyna się od 25 minut i 47 sekund , a potem tylko wypełniaj zamówienie i płać :o
Wg mnie normalna promocja towaru zaczyna się, trwa w określonym rzeczywistym okresie czasu i się kończy.
Co o tym myśleć ? bo dla mnie jest to podejrzana sprawa... i ten krem jeśli jest :?: to nie jest taki skuteczny jak reklamują ..
Selim
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 5 paź 2017, o 08:29

Re: Stosowanie środka Papillor

Post autor: Selim »

Witaj.
Stosowałem trzy tygodnie dwa razy dziennie. Ten preparat nie działa kompletnie, to zwykłe nabieranie ludzi i wyłudzanie pieniędzy. Nie polecam preparatu a tym bardziej firmy krzak gdzieś z Litwy. Razem z tym niby lekiem nie przyszła żadna ulotka z instrukcją użycia preparatu. To zwykła ściema.
Jacek
Helena
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2018, o 17:57

Re: Stosowanie środka Papillor

Post autor: Helena »

Kupiłam 2 opakowania, mąż stosował codziennie i nic nie działa na brodawki. Nie zaszkodzi i nie pomoże. Prawdopodobnie to zwykły krem. Działa tylko na kieszeń. Szkoda wydawać pieniądze na te i inne maście, krople, mikstury itp. To są nieznane źródła, nieznane rzeczy. Ludzie wierzą i wydają duże pieniądze. Myślę, że najlepiej z takimi sprawami zwrócić się do lekarza. Więcej nie uwierzę w takie oszustwa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post