inhalacje na kaszel?

Choroby dziecięce, opieka nad dzieckiem oraz rozwój.
puddinga
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 22 mar 2018, o 20:35

inhalacje na kaszel?

Post autor: puddinga »

stosujecie inhalacje na kaszel? jeśli tak to z czego? jak przekonać 2 latka do inhalatora, wiele osób poleca właśnie na kaszel ihalacje, ide do lekarza dziś z dzieckiem bo juz słuchać się tego kaszlu nie da i może cos do inhalowania zapisze,
wisniowka
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2018, o 13:52

Re: inhalacje na kaszel?

Post autor: wisniowka »

inhalacje to moje ostatnie odkrycie na kaszel, warto było kupić inhalator bo często u nas ostatnio w użyciu, dziecko inhaluję budixonem neb, szybko działa łagodząco na kaszel, młody spokojnie spi w nocy, sama tezn a obie kilka razy testowałam ten lek i też i pomogł
puddinga
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 22 mar 2018, o 20:35

Re: inhalacje na kaszel?

Post autor: puddinga »

podpytalam lekarza o ten lek i nam przepisał, faktycznie szybko to działa, w końcu po kaszli i święta minęły spokojnie, a inhalator kupilismy tłokowy, najtańszy i chyba najbardziej uniwersalny
Andziakon
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 4 kwie 2018, o 14:57

Re: inhalacje na kaszel?

Post autor: Andziakon »

Ja stosuję albo zwykłą sól fizjologiczną albo mgiełkę solankową.
puddinga
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 22 mar 2018, o 20:35

Re: inhalacje na kaszel?

Post autor: puddinga »

pewnie zależy też na jaki kaszel, u dziecka niestety sama sól fizjologiczna nie była skuteczna, bardziej budixon pomógł
rafixon

Re: inhalacje na kaszel?

Post autor: rafixon »

Spotkaliście się może z zaleceniem stacjonarnej tlenoterapii u astmatyka, który korzysta okresowo z inhalatora? Zastanawiam się, czy to skuteczne rozwiązanie? Na stronach aptek i dystrybutorów typu Oterapia znajduje pozytywne informacje. Brakuje tylko opinii pacjentów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post