Dobry psycholog w Warszawie

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
chrisek
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2016, o 07:44

Dobry psycholog w Warszawie

Post autor: chrisek »

Witam,
jak w temacie, szukam jakiegoś godnego polecenia psychologa w Warszawie. Jeżeli ktoś zna, to proszę o namiar + ewent. stawkę. Dziękuję.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Dobry psycholog w Warszawie

Post autor: amir »

Napisz w jakiej sprawie chcesz się zgłosić do psychologa. Jest bardzo wielu specjalistów w Warszawie i niektórzy z nich specjalizują się w róznych schorzeniach. Sama chodziłam na terapię do pani Zuzanny Jędrzejczyk. Pracuje w przychodni psychologicznej Sensity w Warszawie na Mickiewicza. Totalnie nie potrafiłam sobie poradzić ze stresem w pracy. Spowodowało to u mnie lęki, nerwice. Nie mogłam się dostosować a pracy nie zamierzałam zmieniać bo bardzo długo się o nią strałam. Pani psycholog pokazała mi jak wszystko sobie uprządkować. Nauczyła mnie technik relaksacji oraz rozładowywania napięcia. Obecnie jest już znacznie lepiej. Nie przynoszę do domu spraw związanych z pracą.
Grazyna
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 22 wrz 2017, o 06:40

Re: Dobry psycholog w Warszawie

Post autor: Grazyna »

Jest jeszcze terapeuta w kolektywie Psychologgia - Pan Mariusz M., na pewno jest dla osób dorosłych.
Nie wiem jaki jest Twój problem dokładnie, ale to jest kolektyw gdzie dla osób z różnymi problemami czy dla ich rodzin, ofiar przemocy znajdziesz pomoc. Ja byłam u Pana Mariusza. Bardzo miły i jeżeli się zgłosisz do innego specjalisty to jestem pewna ,że pomogą Ci w miły i taktowny sposób rozwiązać Twój problem. Są to osoby z dobrym przygotowaniem i z doświadczeniem. Nie powinnaś mieć obaw ze zwróceniem się o pomoc do kogoś takiego.
Powodzenia. :-D
synapsa
Użytkownicy
Posty: 85
Rejestracja: 21 paź 2017, o 13:48

Re: Dobry psycholog w Warszawie

Post autor: synapsa »

Może pokrótce napisz o przyczynach,które Cie niepokoją.Psycholog to nie lekarz i psychoterapia w wielu przypadkach jest złym wyborem.
Pozdrawiam.
fiftusiek
Użytkownicy
Posty: 16
Rejestracja: 22 mar 2017, o 14:31

Re: Dobry psycholog w Warszawie

Post autor: fiftusiek »

Generalnie jeśli chodzi o psychologa czy też poradnię psychologiczną to mogę Ci polecić [mod] w Warszawie na Kasprowicza. Swietni specjaliści, potrafią poradzić sobie z każdym, nawet beznadziejnym przypadkiem. Placówka bardzo zadbana najlepsza w tych okolicach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post