Sposób na trądzik, pryszcze

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
admin. med.

Sposób na trądzik, pryszcze

Post autor: admin. med. »

Trądzik dotyka nie tylko młodych. Coraz częściej pomocy w związku z tą chorobą szukają ludzie dorośli, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Winowajca złego samopoczucia, które rzeczywiście trudno by było dobre, ma głównie podłoże dziedziczne, bakteryjne i hormonalne. Jednakże w każdym przypadku chodzi o gruczoły łojowe wytwarzające większe ilości sebum, a w połączeniu z nadmiernym rogowaceniem i zaczopowaniem aparatu mieszkowo-włosowego stają się głównym powodem tego, że twarz ciągle się świeci i pojawiają się na niej różnego rodzaju wykwity. Mówiąc o trądziku u młodych i dorosłych jego podłoże po części jest wspólne.

U nastolatków jest to oczywiście wzrost wydzielania hormonów płciowych potocznie zwany burzą hormonów. To właśnie owa burza staje się odpowiedzialna za intensywniej pracujące gruczoły łojowe. W przypadku osób dorosłych powodem występowania trądziku mogą być skłonności genetyczne do nadprodukcji sebum, ale zawsze ma to związek z zaburzeniami hormonalnymi. Kolejnym powodem trądziku jest STRES. Dlaczego? Bo skóra bardzo szybko reaguje na bodźce psychiczne.

Żaden jednak powód nie skłania posiadaczy krostek do bierności. Tu trzeba działać. Jak? Przede wszystkim od wewnątrz. Wojnę z krostkami, pryszczami czy zaskórnikami można i trzeba wygrać. Odpowiednia codzienna pielęgnacja chorej skóry wraz z najważniejszym, czyli skutecznymi tabletkami to finał trądzikowych kłopotów. Ci, którzy skorzystali z tej recepty, dziś śpią już spokojniej, a pierwszych kroków nie kierują do lustra, o czym świadczą ich cenne opinie. W trosce o Twoje zdrowie przedstawiamy najskuteczniejsze tabletki na trądzik.
Kryteria oceny przy tworzeniu rankingu tabletek na trądzik

Dzięki badanym i ankietowanym osobom i ich opiniom ranking tabletek na trądzik jest na tyle wiarygodny, że spośród wiodących środków leczniczych można bez żadnych obaw skorzystać. To najskuteczniejsze preparaty, które ocenione zostały wedle poniższych kryteriów:
– skuteczność działania (często zdecydowanie szybka)
– w większości przypadków zadowalające pierwsze rezultaty
– bezpieczeństwo stosowania
– przyjazna cena w stosunku do jakości preparatów
– dostępność na rynku
1. Nonacne
Jest ratunkiem dla skóry, która została dotknięta każdego rodzaju trądzikiem. Posiada działanie przeciwzapalne i antybakteryjne. Eliminuje wszelkiego rodzaju oznaki trądziku takie jak: wypryski, zaskórniki, krostki, grudki czy zaczerwienienia. Preparat posiada unikalny i skuteczny skład, który tworzą: czerwona koniczyna, Sarsaparilla, wyciąg z pestek winogron oraz liść pokrzywy.
2. Oksytetracyklina
antybiotyk-tradzikTo środek przeciwtrądzikowy na bazie antybiotyku z grupy tetracyklin o nazwie oksytetracyklina.. Może być stosowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Skutecznie zwalcza trądzik młodzieńczy. Infekcja trądzikowa i polepszenie wyglądu skóry następuje w ciągu 10 tygodni. Skutki uboczne podczas stosowania tego antybiotyku występują bardzo rzadko.
3. Minocyklina
mincocyklinaPosiada dowiedzioną skuteczność kliniczną w zwalczaniu trądziku. Minocyklina jest antybiotykiem z grupy tetracyklin. Oprócz tego, że zwalcza bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku, skutecznie eliminuje wykwity skórne. Czynną substancją leku jest chlorowodorek minocykliny. Aby efekty stały się zauważalne wystarczy przyjmować jedną dawkę dziennie antybiotyku.
4. Acnezine
acnezineSkuteczność preparatu polega na usuwaniu pryszczy, wągrów i zaczerwień skóry, jak również na profilaktyce zapobiegającej nawrotom infekcji. Już kilka dni kuracji wystarczy, by efekty jego działania zostały zauważone. Acnezine radzi sobie z trądzikiem młodzieńczym i trądzikiem u dorosłych. Występuje pod postacią tabletek oraz kremu, zwiększając tym samym swoją skuteczność.
evvka

Re: Sposób na trądzik, pryszcze

Post autor: evvka »

Kiedyś stosowałam Axotret i wyrządził na mnie wiele zła. Potem zaczęłam brać Nonacne i po 3 miesiącach ani śladu, a w dodatku żadnych efektów ubocznych. Nie wiem czy to był jakiś przypadek, ale te tabletki zadziałały idealnie i może komuś też się przydadzą.
doht
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2017, o 18:49

Re: Sposób na trądzik, pryszcze

Post autor: doht »

ja zdaję sobie sprawę,ze to nie jest odpowiednia i do końca dobra metoda, ale mi zniknęły pryszcze dopiero w tedy jak zaczęłam się z moim partnerem zabezpieczać pigułkami vines... buzie mam gładziutka do dzisiaj :)
Andziakon
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 4 kwie 2018, o 14:57

Re: Sposób na trądzik, pryszcze

Post autor: Andziakon »

Mój chłopak zmagał się z problemem trądziku- lekarz zalecił mu zmianę diety oraz oczyszczanie twarzy emulsją micelarną Cetaphil EM do mycia. Już po kilku dniach widzieliśmy efekty. Ja również używam jej do demakijażu :) Ale na pewno trzeba odstawić chipsy i inne tego typu przysmaki.
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Sposób na trądzik, pryszcze

Post autor: Nataliaglik »

Sama mam problem z trądzikiem. Wydawało mi sie, że z wiekiem takie problemy mijają ale nie. U mnie wszystko sie pogarsza.

Co robić?
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Re: Sposób na trądzik, pryszcze

Post autor: marlenaj »

Nawilżaj (to nie to samo co natłuszczanie wiec uważaj na produkty), dobrze jest nauczyć się czytać skłądy oraz wybierac produkty bez zapychaczy
Gdy nie nawilżasz twarzy to skóra sama chce się nawilżyć wytwarzając łojotok = krosty
Dieta ubogotłuszczowa - gotowanie na parze
Dużo dużo wody.
Z suplementów na cerę polecam Normatabs - dostaniesz w każdej aptece, maja dobry skład oraz uzupełnisz nimi składniki mineralne oraz witaminy, które nie tak łatwo dostarczyć z codzienną dietą. Sama biorę oraz widzę poprawę skóry (widziałam pierwsze rezultaty już po miesiącu stosowania).
Tym co ci napisałam wyleczyłam wysypkę trądziku na całej twarzy (zdjęcia mogę przesłać na priv ) zajęło mi to ok.3 miesięcy. I to z takiego naprawdę bardzo poważnego stanu który stał mi się z dnia na dzień. Na ten moment mam tylko już plamy czerwone ale zero krost a dermatolog gdy mnie zobaczył po tych trzech miesiącach był w szoku ze tak bardzo poprawiła się moja cera.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post