Przykry zapach, problem z wypróżnianiem

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
zielony07
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2017, o 21:14

Przykry zapach, problem z wypróżnianiem

Post autor: zielony07 »

Witam,
piszę ze względu na to że ta sytuacja zaczeła od pewnego czasu mnie przerastac, mianowicie z okolic krocza czuje dziwny zapach ciezko jest mi go opisac ale nie jest neutralny dodam ze papieros strasznie go potęguje(wiem ze moze to dziwnie zabrzmieć ale jak wypuszcze dym w okolice krocza to czuc go duzo bardziej ) przez co odczuwam dyskomfort psychiczny jak i fizyczny znajomi jak i ludzie z ktorymi pracuje podciągają nosem ale nikt nie jest mi w stanie prowiedziec tego wprost a ja nie wiem jak sobie z tym poradzic, probowałem myc krocze kilka razy dziennie lecz nie przynosilo to efektow, . Mam 23 lata dbam o higienę myje sie codziennie. Dryugim problemem jest to ze nie moge sie wyproznic do konca, po prostu czuje ze jeszcze cos tam zostalo a nie dam rady tego wyproznić, a po jakims czasi glownie jak zegnę sie albo przykucne po prostu wyplynie nie sa to duze ilosci dosłownie 4krople co niezmienie faktu ze jest to niekomfortowe.
halina55
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 28 sty 2018, o 22:46

Re: Przykry zapach, problem z wypróżnianiem

Post autor: halina55 »

Z taką sprawa najlepjej udać się do lekarza on ci najlepjej doradzi ponieważ wiele może być przyczyn takich objawów.
medykamenty01
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 27 kwie 2018, o 22:25

Re: Przykry zapach, problem z wypróżnianiem

Post autor: medykamenty01 »

Ja też uważam, że w tym wypadku najlepiej udać się do lekarza. On powinien dokładnie Cię zbadać i postawić trafną diagnozę. Nie należy się tego wstydzić, takie rzeczy się po prostu przytrafiają, a lekarze są od tego, żeby leczyć i pomagać ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post