Mam przelewania w brzuchu, gorycz w ustach, złe samopoczucie

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
Malar
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 5 cze 2016, o 15:43

Mam przelewania w brzuchu,gorycz w ustach,złe samopoczucie

Post autor: Malar »

No właśnie mam tak na przemian jak nie ssanie w przełyku to zbiera mi sie ślina zależy jakie leki biore po Lanzulu i Metoclopramidzie głownie odczuwałem dokuczliwe ssanie w przełyku a teraz po Venterze , Spasmolinie i tych na uspokojenie czuje sline czuje zbieranie sliny w przełyku i co chwile musze pluc i na przemian z tym ssaniem ale zjem cos i ssanie ustepuje na jakis czas ciągle szukam tego p[rzyczyny
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Mam przelewania w brzuchu,gorycz w ustach,złe samopoczuc

Post autor: amir »

Miałem podobne objawy. Obecnie codziennie pije Błonnik z siemieniem lnianym i babką ( jest suplement ziołowy w aptekach : Fibra Vitale). Czuje sie znacznie lepiej. Zioła mają znacznie lepsze działanie niż leki bo błonnik reguluje pracę układu pokarmowego, sam nie odczuwam już takiej goryczy w ustach , przelewania. Biegunki również są o wiele rzadziej. Wprawdzie nie znikły całkowicie ale nie dopadają mnie tak nagle jak kiedyś.

Lekarz rodzinna podejrzewa u mnie jelito drażliwe. Niestety ale choroba jest dosć ciężka do wykrycia ;/
Awatar użytkownika
Mearronsid
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2018, o 11:31

Re: Mam przelewania w brzuchu,gorycz w ustach,złe samopoczucie

Post autor: Mearronsid »

To są objawy zatrucia toksynami albo problemami z jelitami. FibraVitale to bardzo dobre zioła na takie dolegliwości. Nie musisz faszerować się lekami. Ja też piję te zioła już drugi miesiąc, bo miałam problemy z zaparciami i teraz jest znacznie lepiej. W ogóle nawet brzuch jakoś tak jest bardziej płaski, pewnie dlatego, że je oczyściłam i nie zalegają tam żadne kamienie kałowe
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post