Problem z oczami

Choroby, schorzenia i leczenie oczu.
never2
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 6 kwie 2017, o 13:15

Problem z oczami

Post autor: never2 »

Cześć Pierwszy raz zarejestrowałem się na takim forum w celu szukania jakieś pomocy
Otóż mam 19 lat od pewnego czasu mam wrażenie że widzę gorzej tak jakby za mgłą te uczucie jest strasznie nie do wytrzymania paradoksalnie wzrok mam bardzo dobry ale te uczucie mgły jest dobijające byłem u lekarza zrobiłem wszystkie wyniki wyszły ok dostałem skierowanie do okulisty okulista powiedział ze wszystko ok dostałem skierowanie do neurologa neurolog powiedział że jestem trochę znerwicowany ale ogólnie wszystko ok zrobiłem tomografie komputerowo wyszło wszystko ok tylko że mam zawalone zatoki czy coś zacząłem brać leki na zatoki. Potem poszedłem do drugiego okulisty który powiedział po raz kolejny że wzrok mam ok ale mam zespół suchego oka oprócz tej mgły przed oczami mam własnie takie objawy jakby piasku pod powiekami oraz czasami pieczenie dużo czasu sprzędzam przy komputerze. Dostałem sztuczne łzy biore je już od jakiegoś czasu ale efekt mgły nie znika nie mogę przestać o tym myśleć i mam takie pytanie czy to na pewno od suchego oka czy mam z tym żyć całe życie :/ POMOCY a dodam jeszcze że mam niedoczynnośc tarczycy
verkaxx

Re: Problem z oczami

Post autor: verkaxx »

Na pewno musisz udać się do dobrego specjalisty, który będzie umiał Ci pomóc :)
Marek J
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2019, o 10:45

Re: Problem z oczami

Post autor: Marek J »

Zgadzam się z osobą wyżej, powinieneś udać się do dobrego specjalisty bo nie ma żartów z tego typu rzeczami. Ja sam chodzę do [mod] i gorąco polecam.
Życze szybkiego powrotu do zdrowia!
Wrzawka
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2019, o 00:45

Re: Problem z oczami

Post autor: Wrzawka »

Myślę że jest to spowodowane tym znerwicowaniem i działa efekt placebo. Powinieneś się troche uspokoić i pójść do porządnego specjalisty tak jak radzili Ci wyżej.
Wrzawka
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2019, o 00:45

Re: Problem z oczami

Post autor: Wrzawka »

Polecam specjalistów z [mod] jesli chodzi o oczy to ja zawsze do nich
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post