Hemoroidy problem

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
lakana26
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2017, o 16:26

Re: Hemoroidy problem

Post autor: lakana26 »

A braliście jakieś suplementy na hemoroidy, są takie, bo ja też mam ten problem i nie wiem, co robić? Tutaj: [spam] wyszukałam sobie leki na hemoroidy i zastanawiam się, czy je kupić, a czy może najpierw odwiedzić mam lekarza? Co radzicie? Bo ten problem bardzo mi przeszkadza.
Owczarek123
Użytkownicy
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2017, o 19:40

Re: Hemoroidy problem

Post autor: Owczarek123 »

Z tego co ja ten temat już przerobiłem, byłem między innymi dwa razy u proktologa i stosowałem chyba wszystkie rodzaje maści na hemoroidy jak np procto hemolan, procto glyvenol, aesculan, proktis, posterisan, do tego czopki na hemoroidy na noc, to to wszystko nic nie daje, hemoroidy jak wychodziły na zewnątrz podczas parcia tak wychodzą, chyba jedyna skuteczna metoda na nie to po prostu ich wycięcie, tak mi ostatnio powiedział jeden chirurg i pewnie ma rację tylko czy potem nie ma żadnych komplikacji po takim zabiegu tego nie wiem.
Owczarek123
Użytkownicy
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2017, o 19:40

Re: Hemoroidy problem

Post autor: Owczarek123 »

Czy ktoś pomoże mi z moim problemem, w tej chwili sytuacja jest już tak zła, że tylko czopki evacu musujące mnie ratują, żeby się wypróżnić i to nie zawsze do końca. Co robić z hemoroidami? Wychodzą podczas parcia na zewnątrz potem się chowają.
jolantapomnik
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2018, o 11:28

Re: Hemoroidy problem

Post autor: jolantapomnik »

Znam się trochę gdyż cierpiałam sporo czasu, ale teraz jest ok, to przypadłość nie znośna czasami, po pierwsze zmiana diety na dietę bardzo bogata w błonnik, sport, cieple kąpiele i nasiadówki , unikać zatwardzeń i rozwolnień gdyż te dwie przypadłości są nie dobre na hemoroidy, dobra maść tak, ale potrzeba zmiany diety.
Kolaka
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2017, o 20:16

Re: Hemoroidy problem

Post autor: Kolaka »

Samemu nie powinno się wogóle leczyć takich przypadłości jak hemoroidy. Może to doprowadzić do ich wypadnięcia i mocnych krwawień oraz strasznego bólu. To akurat wiem z autopsji bo sama siebie tak załatwiłam. Proktolog i to jak najprędzej jest rozwiązaniem. Ja akurat trafiłam zbyt późno do lekarza i nie obeszło się bez zabiegu usunięcia hemoroidów. Zabieg przeprowadzała wykwalifikowana i to dzięki temu problem został już tylko wspomnieniem. I też stosowałam jakieś maści, czopki itp zanim wybrałam się do lekarza ale mi nic nie pomogły.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post