Demencja w wieku 24lat, problemy z gazami oraz częste wypróżnienie. Problem z wątroba ?

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
RadekBreyton
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2018, o 16:06

Demencja w wieku 24lat, problemy z gazami oraz częste wypróżnienie. Problem z wątroba ?

Post autor: RadekBreyton »

Witam. Mam na imię Radek. Od około roku mam spory problem z demencją.
Objawia mi się dosyć nasilnie pomimo młodego wieku.
M.in.:
-zaburzenia pamięci oraz koncentracji
-przemęczenie
-długie spanie
-pogorszenie przyswajania nowych informacji
-utrata zainteresowań
- zaburzenia nastroju
-apatia
-zapominanie imion, nazwisk, nazw przedmiotów
-leki
-niepokój .
Ta choroba zatrzymała mój rozwój intelektualny, czuje się jakbym żył w amoku. A kiedyś? Pełny siły, energi i temperamenty chłopak który slow „nie potrafię, nie zrobię, nie wiem jak” nie wypowiadał. A teraz proste czynności typu wjazd do miasta które znam od nastu lat sprowadza się do przemyślenia”a ta ulica dokąd dojadę ?”
Wraz z demencja w parze idzie częste wypróżnienie, gazy oraz wzdęcia. (Codziennie )
Nie pale papierosów, rzadko pije (sporadycznie ). W przeszłości pare razy spróbowałem amfetaminy oraz extazy. Prowadzę teraz sportowy tryb życia. Chodzę na siłownie, jem zdrowo oraz prowadzę suplementację typu białko, kreatyna witaminy itp.

Jakie badania powinienem wykonać ? Czy te skutki mogą być powiązanie ? Chwilowo przebywam za granica, chciałbym wrócić do Polski i zrobić sobie badania, jednak nie wiem jakie oraz do jakiego lekarza się udać. Poleci ktoś może specjalistę (mazowieckie/lubelskie).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post