Letrox, Metmorfina i dalsze tycie

Choroby przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy, jajników.
kak2s
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2018, o 17:27

Letrox, Metmorfina i dalsze tycie

Post autor: kak2s »

Dzień dobry,

od dziecka mam problemy z wagą. W wieku 25 lat moje BMI wynosi 36.2.
Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy, ale leczenie nie przynosiło efektów.

W lutym 2018 trafiłam do nowego lekarza, przepisał mi Letrox (50 mg) oraz Metmorfinę (750 mg na IO). Początkowo zgubiłam 3 kg, nie zmieniając stylu życia. A ten nie był zdrowy - częste fast foody, dużo przetworzonego jedzenia, w szczególności mącznego, napoje gazowane (ok. 0,5-1 l płynów dziennie jedynie w postaci napojów gazowanych), zero ruchu, papierosy.

Od czerwca zmieniłam styl życia. Spożywam około 1500-1800 kcal dziennie, ograniczyłam gluten, jem więcej warzyw i owoców (przez co w sumie cierpię, ponieważ mam silne alergie pokarmowe na większość surowych owoców i warzyw), piję przynajmniej 1,5 l wody dziennie, ograniczyłam spożywanie napojów gazowanych, fast foodów i przekąsek (czipsy, itp.) do minimum, rzuciłam palenie. Dodatkowo ćwiczę około 3-4 razy w tygodniu - na zmianę joga (ok. 30 min dziennie) oraz rowerek stacjonarny (godzinna przejażdżka lub 30 min interwałów).

I przytyłam te 3 kg, które wcześniej straciłam. I tyję w oczach. Wyniki są w porządku, więc lekarz dawki mi nie zmieni.

Co robić??? Skąd to się bierze??? Proszę o pomoc!!!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post