Kosmetyki na trądzik różowaty

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
drfrank
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2017, o 08:11

Re: Kosmetyki na trądzik różowaty

Post autor: drfrank »

Zbierałam na ten zestaw Acnerose o którym mówicie, bo chciałam od razu spróbować z całą kuracją.
Teraz tylko nie wiem z jakiej strony zamówić. Czy zamawialiście kosmetyki stąd : [spam] ?
Dzięki za odp.
Wenecja1717
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2018, o 12:05

Re: Kosmetyki na trądzik różowaty

Post autor: Wenecja1717 »

Hej, ja też polecam te kosmetyki. Miałam łagodny przebieg trądziku różowatego (lekki rumień, kilka wyprysków). Obecnie wszystko niemal zniknęło. :)
Gabriela17
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2018, o 14:51

Re: Kosmetyki na trądzik różowaty

Post autor: Gabriela17 »

Cześć,

moja mama jakieś 2 lata temu zaczęła chorować na trądzik różowaty. Z początku miała lekkie zaczerwienienie. Potem zaczęły pojawiać się wypryski. Bardzo z tego powodu cierpiała (psychicznie również).
Kupiłam jej Acnerose (po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii). Zaczęła go stosować miesiąc temu. Widzę dużą poprawę! :) Zniknął jej niemal w całości rumień.
Awatar użytkownika
ferebax
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 13 gru 2017, o 14:14

Re: Kosmetyki na trądzik różowaty

Post autor: ferebax »

Serio tak podziałało? W sumie moja przyjaciółka ma różowaty i nic na nią nie działało. MOże jej polece.
domlekarza
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 5 lut 2018, o 13:30

Re: Kosmetyki na trądzik różowaty

Post autor: domlekarza »

Korzystałam i działał także u mnie, testowałam wiele środków i ten sprawdził się najlepiej. Stosowałam także metronidazol i tego leku osobiście nie polecam, niewielkie pozytywne skutki.
Awatar użytkownika
Zochaman
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2018, o 09:08

Re: Kosmetyki na trądzik różowaty

Post autor: Zochaman »

Mi też Acnerose pomogło :) Cały trądzik nie zszedł ale i tak jest o wiele lepiej już. Nie muszę się malować i nie wstydzę się swojej twarzy, a myslałam też że nic już mi nie będzie w stanie pomóc
Magda987
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2018, o 20:50

Re: Kosmetyki na trądzik różowaty

Post autor: Magda987 »

A ja Wam koniecznie muszę polecić coś mega ostatnio odkryłam petarda olejek do demakijażu równocześnie pielęgnuje z kwiatem nagietka do cery z trądzikiem różowatym świetnie wycisz cerę moja ciotka pod wrażeniem jeszcze naturalny więc zdrowo. A jeszcze firma Botanicum Natural Spa
MarcelinaZ
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 8 cze 2018, o 21:41

Re: Kosmetyki na trądzik różowaty

Post autor: MarcelinaZ »

U mnie najlepiej sprawdza się krem cetaphil da ultra, super nawilża i łagodzi wszystkie podrażnienia, trądzik też jest już mniejszy. Kupuje go w aptece zazwyczaj, cena dobra :)
Awatar użytkownika
AgnieszkaGda
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 2 sie 2018, o 12:12

Re: Kosmetyki na trądzik różowaty

Post autor: AgnieszkaGda »

Też zamówiłam sobie akneroze, bo ostatnio tradzik rozowaty juz nie dawal mi zyc i zaden makijaz nie pomagal. Z tego typu kremami to trzeba ostroznie, ale patrzac po skladzie (ludzie, czytajcie z czego cos jest zrobione!) mamy tutaj do czynienia z kremem ktory odstawia leczenie tradziku rozowatego samymi naturalnymi skladnikami. Wiec raczej ciezko aby stalo sie cos strasznego. Smaruje sie juz drugi tydzien i mysle, że wypryski podskorne sa i mniej bolesne, i jest ich po prostu mniej.
dworniak

Re: Kosmetyki na trądzik różowaty

Post autor: dworniak »

Może pomoże Ci skinoren na trądzik różowaty? Też się z nim zmagałam i niekiedy wraca do mnie okazjonalnie. Wtedy najlepszym sposobem na ukrycie niedoskonałości jest korektor i to najlepiej zielony. Do jego nakładania wybieram przeważnie pędzel do korektora. [mod] Jest solidnie wykonany i nie jest drogi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post