Zatkane zatoki a szelest w uchu

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
ukulele2222
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 6 sie 2018, o 22:18

Zatkane zatoki a szelest w uchu

Post autor: ukulele2222 »

Witam. Od 2-3 lat mam wrażenie postępującego "zaklejania się" zatok, po gardle spływa mi non stop śluz (co jakiś czas muszę go odchrząkiwać), gdy położę się na chwilę to zaraz zapycha mi się nos (jak wstanę z powrotem to po paru minutach się odtyka), czasem odrywają mi się z ujścia zatok fragmenty gęstego, śmierdzącego śluzu. Byłem z tym u lekarza rodzinnego ale przepisał mi tylko jakiś lipny aerozol, który nie dawał żadnych efektów ani doraźnych ani długofalowych.

Parę dni temu pojawił się kolejny problem. W prawym uchu słyszę dźwięki jakby coś mi się od środka pieniło albo szeleściło gniecioną folią. Myślałem, że to chwilowe i samo przejdzie ale już któryś dzień z rzędu i nic, żadnej poprawy. Dźwięk nie jest ciągły, pojawia się i zanika co jakiś czas w zależności od ruchów głową, oddychania itd. Próbowałem robienia sobie parówek z szałwii i soli żeby to trochę odetkać ale nie pomogło.

Jakieś pomysły co z tym zrobić? Bo nie ukrywam, że takie szeleszczenie w uchu jest to dla mnie mocno irytujące.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post