Zaburzenie pola widzenia brak diagnozy

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
Edudunia
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2018, o 09:06

Zaburzenie pola widzenia brak diagnozy

Post autor: Edudunia »

Witam,
Prosiłabym o podpowiedź w sprawie dalszych badań i szykania przyczyny poniższych dolegliwości.
Zacznijmy od początku: w grudniu ubiegłego roku miałam pierwsze zaburzenia pola widzenia- w sumie 5 razy mnie to spotkało.
W maju zaczęly mi się ciągle zawroty głowy i osłabienie. W lipcu trafiłam na neurologie gdzie stwierdzono migreny z aurami, ale z zawrotami głowy skierowano mnie do laryngologa, do którego nie zdążyłam pójść, bo tydzień po wyjściu ze szpitala zaczął mnie bardzo piec język, pieczenie ustapilo po nystatynie, daktarinie i wrotyczu- uznałam to za grzybicę. Po dwóch tygodniach zrobiłam morfologie crp i wymaz bo nie znikala opuchlizna języka. Wszystko wyszło ok, ale zazywalam wtedy kompleks witamin z gruby b i plukalam usta wrotyczem. We wtorek musiałam wziąć monural i pieczenie języka powróciło + czerwone plamy z bialą otoczką no i opuchlizna.
Psychika już mi siada więc bardzo bym prosiła o pomoc i podpowiedź co jeszcze może być przyczyną dolegliwości z językiem, internista też już rozkłada ręce.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post