Nadmierne wypadanie włosów

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
chidochi
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2018, o 08:45

Nadmierne wypadanie włosów

Post autor: chidochi »

Witam :) Potrzebuje pomocy. Od pół roku wypada mi strasznie dużo włosów (znacznie ponad 100 dziennie). Próbowałam się ratować suplementami i piciem pokrzywy ze skrzypem, ale bez rezultatu więc zgłosiłam się więc do dermatologa. Lekarz stwierdził, że to na 100% stres (zweryfikowała to po pionowej bruździe na języku) i łojotokowe zapalenie skóry. Zdziwiłam się, bo wcale nie czuję się zestresowana. Przepisała dwie wcierki: Belosalic ( stosowanie 1x dziennie przez miesiąc) i Minovivax 5% (1x wcierać przez 2msc). Przy belosalicu wytrzymałam cały miesiąc choć moja skóra była strasznie podrażniona (dermatolog poinformował mnie, że tak będzie), ale przy minovivax dałam radę tylko jakieś 2tyg i przerwałam. Moja skóra głowy strasznie piekła i teraz (minęły 2 tyg od przerwania) strasznie się łuszczy. Przerwanie kuracji wzmogło wypadanie i teraz śmiało wypada mi około 200 włosów dziennie. Poszłam zrobić badania i wyniki zamieściłam w załączniku.
Czy ktoś ma może pomysł co mogę teraz zrobić? Dodam, że straciłam trochę zaufanie do lekarzy i chyba wolałabym chociaż spróbować wyleczyć się sama.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Załączniki
IMG_20180811_090537.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post