Badania na tężyczkę, hashimoto, boreliozę

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
chorowitek13
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2018, o 15:50

Badania na tężyczkę, hashimoto, boreliozę

Post autor: chorowitek13 »

Rok 2013, wykryta borelioza, widoczny rumień. Leczenie unidoxem i duomoxem przez ponad miesiąc. Co roku robione badania Western Blot nie wykrywają ponownie boreliozy. Objawy podczas tej choroby były różnorakie, ale głównie pamiętam, towarzyszące uczucie podobne do grypy, bóle stawów(głównie kolan) oraz bóle mięśniowe, coś jakby spotęgowane zakwasy. Do tego uszkodzenie wzroku w prawym oku(co zostało do dziś, widzenie jakby za mgłą). Od tej pory mam ciągle problemy, ale problemy z łydkami. Bolą one nieustannie, nie mogę spać przez to... Mam uczucie jakby ktoś wsadził mi rozżarzone węgle w mięśnie. Objawy nasilają się nocą, nie mogę wytrzymać pod kołdrą i budzę się co 30minut. Dodatkowo mięśnie łydek drgają, a ból na chwilę uśmierza przykładany lód. Poza tym potwornym bólem ledwo mogę chodzić, wejście po schodach sprawia mi problem. Do tego: czasami uczucia potwornego gorąca i kołatanie serca, a innym razem przeszywające zimno i siniejące palce u stóp i dłoni. Poza tym nie mogę się wyspać nawet jeśli śpię 14godzin, bo odczuwam ciągłe zmęczenie oraz stany depresyjne. Ostatnio skierowano mnie na badanie tarczycy i w krwi wyszło wszystko w normie, ale pani doktor poszła za ciosem i dała skierowanie na usg tarczycy z podejrzeniem hashimoto. Na badaniu wykryto guza na tarczycy i również podejrzenie hashimoto. Moje pytanie brzmi, jakie badania zrobić żeby zacząć leczenie? Morfologię mam zawsze w normie. Skupiam się na tężyczce, hashimoto oraz boreliozie. Od czego zacząć, a może co innego zrobić? Proszę o konkretne pomysły, jestem w stanie zapłacić dużo byle tylko ten ból odpuścił.
chorowitek13
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2018, o 15:50

Re: Badania na tężyczkę, hashimoto, boreliozę

Post autor: chorowitek13 »

Edit: TSH 4,010
FT3 4,07
I drgania lydek przybieraja na sile
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post