Ból pęcherza, ból miednicy, nietrzymanie moczu

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
chronicallysue
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 3 mar 2018, o 14:38

Ból pęcherza, ból miednicy, nietrzymanie moczu

Post autor: chronicallysue »

Witajcie! Jestem kobietą, mam 24 lata. Piszę tu z nadzieją, że ktoś miał podobny problem i mi pomoże, gdyż lekarze rozkładają ręce. Moje problemy zaczęły się w styczniu 2017 roku i trwają do dziś dnia. Początkowo było to zwykłe zapalenie pęcherza. Czułam wtedy pieczenie, parcie na pęcherz oraz silny ból podbrzusza. Dostałam antybiotyk. Po wyleczeniu zrobiłam jeszcze raz badania moczu i posiew - wszystko wyszło w normie, jednak silny ból podbrzusza został. I jest do dziś dnia. Uniemożliwia on normalne funkcjonowanie. Nie wiem czy to pęcherz, miednica czy co innego. Dodatkowo od tego czasu mam nawroty zapalenia pęcherza co jakiś czas. Jednak niezależnie czy zapalenie jest czy nie ból jest bardzo silny. Ze strony lekarzy usłyszałam, że może być to zespól bólowy miednicy mniejszej jako powikłanie po zapaleniu pęcherza. Dostawałam leki przeciwdepresyjne, opioidy, wlewki dopęcherzowe z lekami przeciwbólowymi i przeciwzapalnymi i nic! Nie wiem co robić, nie mam już siły tak żyć. Dodatkowo od kilku miesięcy mam nowy objaw - po opróżnieniu pęcherza i po myciu okolic intymnych czuję jakbym nietrzymała moczu, chociaż trzymam :shock: Również nie wiem co to, nie ma żadnych nieprawidłowości w badaniach moczu (oprócz sytuacji kiedy mam zapalenie), usg też w normie, morfologia plus markery nowotworowe w porządku. Proszę poradźcie do jakich lekarzy iść, jakie badania zrobić, co to może byc? Naprawdę nie mam już siły, nie mogę iść do pracy, ledwo chodzę.
gosc2020

Re: Ból pęcherza, ból miednicy, nietrzymanie moczu

Post autor: gosc2020 »

Jeżeli mogę Ci polecić dobrą klinikę to udaj się do [mod], są tam świetni specjaliści i na pewno Ci pomogą , jednym z nich jest dr Witold.
gosc8989

Re: Ból pęcherza, ból miednicy, nietrzymanie moczu

Post autor: gosc8989 »

Moja mam leczyła się w tej klinice ponieważ miała problem z utrzymywaniem moczu, nawet podczas kaszlu czy innych czynności wysiłkowych. Dr zrobił jej zabieg który trwał ok 30 min i wszystko wróciło do normy. Lekarz pracuje w klinice [mod].
puddinga
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 22 mar 2018, o 20:35

Re: Ból pęcherza, ból miednicy, nietrzymanie moczu

Post autor: puddinga »

Współczuję, nie pozostaje nic innego jak szukać dalej przyczyny, może waro by było pójśc do psychologa? Kilka razy miałam zapalenie pęcherz i zawsze konczyło się na braniu urofuraginum max przez tydzień i przechodziło, brałaś ten lek?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post