ULTRAFORMER III bezinwazyjny lifting twarzy

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

ULTRAFORMER III bezinwazyjny lifting twarzy

Post autor: ailana »

Cześć. Czy któraś z Was była może na zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy urządzeniem ultraformer III? Zależy mi na poprawie owalu twarzy i na podniesieniu powiek. Może któraś z Was opisze swoje doświadczenia? I czy rzeczywiście tego typu urządzenie jest w stanie zastąpić skalpel?
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Re: ULTRAFORMER III bezinwazyjny lifting twarzy

Post autor: marlenaj »

Aktualnie jestem po drugim zabiegu na twarz chociaż już po pierwszym zabiegu widziałam dobre efekty i jestem zadowolona. To co mi się podobało najbardziej w zabiegu o to, że nie bolało no i nie było po nim blizn ani żadnych negatywnych skutków po zabiegu. Tak wiec nie musiałam sobie robić wolnego ale mogłam od razu praktycznie wrócić do pracy. Zabieg robiłam na twarz i odjęło mi to wiele lat, dodam,że wcześniej po innych zabiegach nigdy nie zebrałam tyle komplementów.
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: ULTRAFORMER III bezinwazyjny lifting twarzy

Post autor: ailana »

Gdzie robiłaś? A i ile płaciłaś?
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Re: ULTRAFORMER III bezinwazyjny lifting twarzy

Post autor: marlenaj »

Zabieg robiłam w klinice. Płaciłam za całą twarz....4000 zł. Niby drogo ale jak sobie policzyłam ile wydawałam na te wszystkie kremy i sera do twarzy (wydawałam po 500 zł miesięcznie na kremy) i efekty to nie żałuję. Bo efekty po hifu są o wiele lepsze niż po jakimkolwiek kremie czy innym kosmetyku. No i jeszcze jeden plus o którym wspominałam. Nie jest to zabieg inwazyjny. Nie ma blizn,nie ma efektów ubocznych. Tak więc twarz po prostu wygląda młodziej. Zresztą warto jest obejrzeć sobie zdjęcia w sieci kobiet sprzed zabiegu i po.
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: ULTRAFORMER III bezinwazyjny lifting twarzy

Post autor: magda31 »

Ja bylam 2 razy na hifu (bo właśnie o tym piszesz tak?) Aczkolwiek inne urżadzenie niż ultraformer ;/ Efekt taki sobie, bolało mnie. Płaciłam dużo mniej bo 500 zł.
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Re: ULTRAFORMER III bezinwazyjny lifting twarzy

Post autor: marlenaj »

Wiesz co, jest ogólnie wiele róznych urzadzeń do wykonywania tego zabiegu. Ultraformer III jest najnowoczesniejszym, a w Gdańsku ma go tylko [mod] z tego co widzialam. Dla mnie wyznacznikim nie była absolutnie cena. I jeśli chodzi o tn zabieg to dałaś bardzo mało bo czytałam, że cena hifu na ultraformerze zaczyna się od 800 zł za jedną okolicę w górę... .raczej nie kosztuje mniej. To tak jak z depilacją. IPL jeset tanie ale nie daje trwałego efektu, light sheer jest trochę lepszy, najlepszy jest vectus ale troche więcej kosztuje. .
Adrianna1122
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2018, o 08:57

Re: ULTRAFORMER III bezinwazyjny lifting twarzy

Post autor: Adrianna1122 »

Ja postanowiłam zrobić 8 punktowy lifting twarzy ponieważ moja skóra na twarzy była zwiotczała i w złej kondycji, zabieg robiłam u Pani Magdy w [mod]. Z efektów jestem bardzo zadowolona, zabiegi krótkie a efekt do kilkunastu mś.
gosc8989

Re: ULTRAFORMER III bezinwazyjny lifting twarzy

Post autor: gosc8989 »

Ja również polecam [mod], zwłaszcza Pana Marcina -super lekarz znający się bardzo dobrze na liftingu. Wykonywałam u niego kilka zabiegów i bardzo jestem zadowolona, mogę każdemu polecić tą klinikę .
gosc8989

Re: ULTRAFORMER III bezinwazyjny lifting twarzy

Post autor: gosc8989 »

Jak macie problemy ze zmarszczkami to warto wykonac termolifting alma , bardzo dobrze robią to w [mod] , polecam Panią Asię :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post