Pieczenie i drętwienie stop.

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
darszl22
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2018, o 14:13

Pieczenie i drętwienie stop.

Post autor: darszl22 »

Dzień dobry, od 5 miesięcy borykam się z problemem dotyczącym stóp. Początkowo moje stopy piekły, grzały się przypominając uczucie chodzenia po gorącym piasku czy parzenia przez pokrzywy, teraz objawy nasiliły się i doszły mrowienia i drętwienia tych kończyn. Wszystkiemu towarzyszy duża ciepłota generowana przez stopy, na tyle że nie mogę wytrzymać w butach 30 minut, po zdjęciu obuwia stopa jest gorąca a buty potrafią się nawet rozklejać. Zauważyłem dwa punkty zapalne, od wewnętrznej strony pięty oraz na łuku, symetrycznie na obu stopach, na które gdy uciekam czuje ból.
Przeszedłem już szereg badań bolerioza, wątroba, tarczyca, krew, EMG, RTG, USG, rezonanse magnetyczne kręgosłupa, mózgu, punkcja, płyn mózgowo-rdzeniowy, i odwiedziłem różnych specjalistów ortopeda, fizjoterapeuta, neurolog, gastrolog kończąc na hospitalizacji w szpitalu na oddziale neurologii jednak przyczyna nie została znaleziona, wszystkie wyniki są dobre, lekarze rozkładają ręce a ja nie mogę normalnie żyć.
Proszę o informacje czy poradę co jeszcze mogę sprawdzić lub jakieś przypuszczenia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post