Ból pośladka - od strony odbytu

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
Piwer
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2018, o 07:50

Ból pośladka - od strony odbytu

Post autor: Piwer »

Dzień dobry, zauważyłem ostatnio u siebie ból prawego pośkadka od strony odbytu (podczas chodzenia i siedzenia) nie jest to duży ból, jednakże przeszkadza, ból pojawia się także podczas spinania odbytu - nic w tym dziwnego ponieważ pośladki od tej strony także się ruszają - ból przechodzi po gorącej kąpieli i wieczorem. Wyczułęm jakby grubą (około 0.5cm) i długą (2cm) żyłę, idącą od prawej ściany odbytu do pośladka (jej długość wyczuwalna jest zwłaszcza podczas leżenia na plecach), nie jestem w stanie stwierdzić czy miałem ją wcześniej. Regularnie uczęszczam na siłownię i ostatnio zacząłem ćwiczyć boks, ból pojawia się zwłaszcza przy specyficznym kroku bokserskim, nie wiem czy to nie ma cos z tym wspólnego - warto dodać że posiadam dość dużo skóry na pośladkach - po schudnięciu, która po prostu zwisa i podczas skakania (boks) ona się napręża i obija - tutaj mogło nastąpić naderwanie jakiegoś mięśnia albo skóry.

Dodam tylko że nie krwawię z odbytu więc to nie hemoroid czy żylaki.

Czy ktoś miał podobny problem?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post