Przewlekłe zapalenie prostaty (niebakteryjne)

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
darcco
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 7 wrz 2018, o 16:11

Re: Przewlekłe zapalenie prostaty (niebakteryjne)

Post autor: darcco »

Co polecacie na zapalenie prostaty z leków? Czytałem, że prostolan jest spoko, miał ktoś z nim do czynienia?
mariusz4
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2018, o 14:35

Re: Przewlekłe zapalenie prostaty (niebakteryjne)

Post autor: mariusz4 »

Prostolan Prostamol, Prostatan... dla mnie te środki są dość podobne. Jeden z rankingów tylko sugerował, że Prostolan podobno jest najlepszy [mod]. Ale ja wyrokować nie mam zamiaru, bo przy leczeniu prostaty kuracje nie działają na wszystkich pacjentów tak samo...
gajdek
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 5 kwie 2021, o 22:32

Re: Przewlekłe zapalenie prostaty (niebakteryjne)

Post autor: gajdek »

powiem tak: jeśli chodzi o prostate to ja nie jestem za tym, żeby leczyć się samemu. To jest tak delikatny gruczoł.. a my mężczyźni szczególnie powinniśmy o niego dbać. Lepiej umówić się do profesjonalnej placówki i tam pod okiem specjalistów skontrolować prostatę.
Henryst
Użytkownicy
Posty: 51
Rejestracja: 12 gru 2019, o 07:48

Re: Przewlekłe zapalenie prostaty (niebakteryjne)

Post autor: Henryst »

Zauważyłem, nie mogę jeść ostrych potraw, przy wypróżnianiu mam bóle prostaty. Coś w tym jest, że biegunki podrażniają prostatę. Ja chciałbym położyć się na jakiś dobry oddział urologiczny, żeby ktoś przyjrzał się dokładniej mojemu przypadkowi, ale wiecznie brak czasu, bo prościej antybiotyk...

Dużą poprawę również zauważyłem po wprowadzeniu ziół Prostamherbs, na początku nie miałem do nich zaufania, ale od czasu od kiedy piję regularnie, mogłem odstawić antybiotyk.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post