Rwące/kujące żyły brzucha

Schorzenia i wady układ krążenia, układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie tętnicze, choroby tętnic i żył
Leszek1993pl
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2018, o 10:45

Rwące/kujące żyły brzucha

Post autor: Leszek1993pl »

Witam wszystkich serdecznie mam otóż taki problem gdzieś już od roku czasu a mianowicie widoczne na poniższych zdjęciach żyły, które są po prawej i lewej stronie idące od pachwiny bądź zgięcia między górną cześcią uda a dolną częścią brzucha strasznie rwią kują jak by ktoś gwóźdź wbijał zwłaszcza z prawej strony jest bażej widoczne rozgałęzienie żył. Dzieję się tak zwłaszcza podczas pracy w której się schylam bądź też jak mocniej się rozciągne wyprostuje do tyłu, podczas ćwiczenia brzucha jak kiedyś ćwiczyłem to wtedy te rozgałęzienie żył jest bażej widoczne i nadchodzi te straszne rwanie kłucie. Chwilowo pomaga ściśniecie w tym miejscu ręką i naciągnięcie ich do góry bądź boki ale to tylko na moment. Podczas snu też parę razy miałem takie straszne przeszywające rwanie trochę też pomogło leżenie na lewej stronie w bez ruchu z nogami blisko brzucha. Podczas jazdy samochodem w pozycji siedzącej przez dłuższy czas gdzieś 3-4h bez przerw też miałem taką sytuację. Robiłem usg jamy brzusznej bo myślałem, że to przepuchlina bądź coś z wotrabą woreczkiem żółciowym albo kamienie coś z jelitami albo nerkami i też nić nie wykazało wszystko niby jest ok. Badania kontrolne robione niedawno i też wszystko jest ok. Czy to mogą być żylaki czy pozrywane żyły od wysiłku fizycznego. I teraz nie wiem do jakiego specjalisty lekarza się udać żeby coś z tym zrobić i podjąć leczenie. Z góry wszystkim dziękuje za pomoc.
Załączniki
received_2657025000990085.jpeg
2
2
1
1
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post