Ból pośrodku pleców, jakby kręgosłup

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
Areczq
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2018, o 15:03

Ból pośrodku pleców, jakby kręgosłup

Post autor: Areczq »

Witam.
Chciałbym się zapytać czy ból kręgosłupa który podczas ćwiczenia nie występuje może być od trzustki lub innych narządów? Naczytalem się i jestem zmartwiony.
Dodam że parę lat temu miałem już takie problemy trawienne ale po zrobieniu usg i prawidłowych wynikach krwi ,- w tym cukier tsh i kilka innych które były ok lekarz dał mi coś na regulacje itd i przeszło.
Teraz przed wakacjami po stracie pracy i rozstaniu miałem bardzo dużo stresów i to wróciło- miałem trochę problemów z bólem pośrodku brzucha i zdarzały się biegunki ale poza tym nic więcej i w sumie na chwilę obecną ta ustapilo.
Zdarza się czasem że coś zaboli po jedzeniu lub czasem jakieś gazy wzdecia ale nic więcej, ale martwi mnie ten bol plecow - po środku jakby za mostkiem, czasem niżej czasem wyżej i nie jest to ból ciągły, takie jakby napięcie, bol w jednym punkcie jakby ucisk ścisk.
No i mam ostatnio trochę mniejszy apetyt szczególnie z rana, czasem szybko się najem.
Dodam jeszcze że nie palę, nie pije, w rodzinie nigdy nic nie było. Tata ma problemy z wątroba.
Co na to poradzić?
Areczq
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2018, o 15:03

Re: Ból pośrodku pleców, jakby kręgosłup

Post autor: Areczq »

No i jest taki sztywny jakby ten kręgosłup
kama55

Re: Ból pośrodku pleców, jakby kręgosłup

Post autor: kama55 »

Wiesz co, ja bym nie szukała odpowiedzi na takie pytanie na przykładowych stronach internetowych, gdzie piszą osoby, które kompletnie się nie znają, często są to same kłamstwa wprowadzające w niepotrzebny stres. Ja nie umiem ci na to pytanie odpowiedzieć, ale poszukaj sobie na tej stronie odpowiedzi [mod] , tutaj na wszystkie pytania odpowiadają lekarze, jest to pewne źródło, sama z niego korzystam.
Areczq
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2018, o 15:03

Re: Ból pośrodku pleców, jakby kręgosłup

Post autor: Areczq »

W sensie że tutaj na forum? Czy wrzuciłas jakiś link i usunęlo ?
admin
Administrator
Administrator
Posty: 55
Rejestracja: 19 lis 2015, o 21:50

Re: Ból pośrodku pleców, jakby kręgosłup

Post autor: admin »

Użytkownik kama55 został usunięty za spamowanie forum.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post