Program do gabinetów lekarskich

Różne informacje,czasem dziwne a czasem bardzo interesujące, o badaniach medycznych
Lucyna Jarosz
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2018, o 21:11

Program do gabinetów lekarskich

Post autor: Lucyna Jarosz »

Witam,
od jakiegoś czasu rozglądam się poszukując odpowiedniego programu do swojej praktyki lekarskiej. Jak dotychczas moim faworytem jest program Medfile. Przekonują mnie ich dodatkowe funkcje typu rejestracja online, powiadomienia SMS i co najważniejsze możliwość korzystania za pomocą aplikacji. Po za tym program wydaje się być prosty i przejrzysty. Dostałam również informację, że mogę go mieć całkowicie za darmo lecz w nieco okrojonej wersji.

Czy macie jakieś informacje na temat tego programu? Może sami z niego korzystacie? A może zastanawialiście się nad wyborem jednak zrezygnowaliście?

Dajcie znać! <papa>
Lekarz Medic
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2019, o 11:11

Re: Program do gabinetów lekarskich

Post autor: Lekarz Medic »

Witaj,

Ja polecam program medic w wersji darmowej mamy bardzo fajny system rejestracji online, który osadza się na własnej stronie i nie trzeba nikomu płacić za pozyskiwanie pacjentów.

Do tego na prawdę można polepszyć obsługę pacjenta i odciążyć pracę rejestracji dzięki Internetowemu Kontu Pacjenta - jest to praktycznie stały kontakt z pacjentem działający w dwie strony, część czynności pacjent może wykonywać samemu i nie musi nam zawracać głowy, na niektóre musi mieć nasza zgodę, ale nie ma co ukrywać w większości pacjentów traci się przez brak możliwości dodzwonienia i tutaj się ten problem niweluje. Super sprawa. O możliwości ułatwienia życia dzięki prowadzeniu elektronicznej dokumentacji medycznej, wystawianiu e-zwolnień lekarskich bezpośrednio z programu z możliwością podpisu kwalifikowanego i niekwalifikowanego nawet nie wspomnę. Polecam program dla gabinetów.
barbarachmiel
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2022, o 09:11

Re: Program do gabinetów lekarskich

Post autor: barbarachmiel »

Od niedawna mamy przyjemność korzystać z Optimed NTX. Jest dosyć intuicyjny. Bez problemu mogę wejść na historię Pacjenta czy przejrzeć wyniki badań. Pozwala mi na skrócenie czasu wprowadzania dokumentacji medycznej do komputera w trakcie wizyty. Ciężko byłoby się przestawić teraz na pracę bez tego programu, bo naprawdę odciąża od niektórych zadań na które poświęcałem dotychczas bardzo dużo czasu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post