Spodziectwo i stulejka u dorosłego

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
dystym
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2018, o 03:02

Spodziectwo i stulejka u dorosłego

Post autor: dystym »

Szanowni Państwo,

Jestem wciąż młodym, jednak dorosłym mężczyzną. Mam jednak problemy, które wymieniłem w temacie, a z którymi chciałbym sobie wreszcie poradzić. Moje dzieciństwo było dosyć trudne, a moi rodzice nigdy nie byli w stanie zapewnić mi odpowiedniej opieki, toteż problemy zdrowotne muszę do dziś rozwiązywać na własną rękę.
Z pobieżnego rozeznania doszedłem, że operacja spodziectwa jest zabiegiem drogim. Wraz z operacją stulejki, koszta zapewne wzrosną jeszcze bardziej. Chciałbym więc wiedzieć, czy ktoś jest w stanie zasugerować mi jakiegoś lekarza bądź klinikę, gdzie taki zabieg byłby skutecznie przeprowadzony?
Niestety, jestem z tym problemem sam i obecne oszczędności nie wystarczą na pokrycie całych kosztów operacji, jednak muszę coś wreszcie z tym zrobić, jako, że w intymnych sytuacjach zawsze rujnuje to moją pewność siebie.
Dziękuję za wszelkie sugestie.
Adam316
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2020, o 20:55

Re: Spodziectwo i stulejka u dorosłego

Post autor: Adam316 »

Też miałem problem natury męskiej, ale dzięki Bogu pomógł mi lek. med. z Krakowa... Prawda jest taka, ze o stulejce się nie mówi i jest to temat tabu, ale Ci panowie, ktorzy cierpieli na ta dolegliwosc wiedza jak niszczy ona komfort zycia. Dzisiaj juz nie mam problemu i dzieki zabiegowi jestem szczesliwszym czlowiekiem!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post