Morfologia interpretacja wyników badań

Choroby krwi i układu krwiotwórczego.
Elektryczny83
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2018, o 00:59

Morfologia interpretacja wyników badań

Post autor: Elektryczny83 »

Na początek się przywitam :) jestem Paweł.
Nie wiem czy w odpowiednim miejscu pisze,jesli nie,prosze MODa o przeniesienie w odpowiednie miejsce,a Was uzytkownicy prosze o interpretację morfologii
《Słowem wstepu》
*ur.1983
*177cm/75kg(waga miedzy72-82)
*palacy papierosy
*nie pijacy
*nie bioracy dopalaczy ani sterydów.
*nie biorcy leków,nie chorujacy przewlekle
*palący trawke(6dni przed badaniem)
*okazyjnie bioracy inne używki(amp,xtc),kiedy ostatnio?nie pamietam wiem ze upał był(min3mies)kiedys sporo czesciej
Zasadniczo zdrowy,lubiący sie ruszać(kiedys judo,trochę siłownia i od5lat nowa zajawka rower.
*ost interwencja chirurgiczna 2010r.(Rekonstrukcja prostownikow palcow-rana szarpana grzbiety dloni).
*nie przypominam sobie zebym byl przeziebiony,zle się czuł,mial kleszcza,napewno nie mialo to miejsca od wakacji.
Chciałbym aby ktos kompetentny rzucił okiem i powiedział,co widzi,co robic dalej.
Wtedy ja powiem swoje zdanie,co powie pani.drPOZ, poszedlem w zastepstwie do mlodej jakiejs-dostal ckm chciał-ale nawet mnie nie osłuchała,jesli to Ona bedzie juz moim lekarzem,napewno trzeba ją trochę kontrolować.
Bad.pewnie będzie trzeba powtórzyć? Zgadza się?to procedura?ze MUSI dac skierowanie na badanie?
To chyba nie byla morfologia podstawowa? Czy krecić lekarke na jakies dodatkowe-badanie np.moczu ?jonogram?(o ile bedzie chciala powtarzać).widze tez ze nie ma AST,ALT,ALP,enzymy wątrobowe? Wyszarpac skierowania na wszystko sie chyba nie da?!ale co by sìę przydało?dziekuje. Pozdrawiam
Załączniki
20181130_031249.jpg
Elektryczny83
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2018, o 00:59

Re: Morfologia interpretacja wyników badań

Post autor: Elektryczny83 »

Nikt?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post