Zmiany w gardle czym spowodowane?

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
Kamil1234
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2018, o 20:21

Zmiany w gardle czym spowodowane?

Post autor: Kamil1234 »

witam
Od czasu paru angin w roku, pojawiły mi się na tylnej ścianie gardła takie" wykwity", czy to guzki limfatyczne (na zdjęciu)? .Utrzymuję się to już od paru miesięcy. Czy spowodowane to może być alergią ? Zawsze po spożywaniu piwa , pojawia się obfity wodnisty katar, który utrzymuję się do paru godzin po spożyciu, czasami towarzyszy temu ból gardła . Co sporadycznie doprowadzało do angin , czy zapaleń gardła . Czy można być uczulonym na chmiel lub jęczmień ? Zwykłe testy alergiczne wyryją te alergeny ?
Załączniki
IMG_20180412_211322.jpg
aga22-89
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2018, o 10:04

Re: Zmiany w gardle czym spowodowane?

Post autor: aga22-89 »

20181107_193708[1].jpg
Witam,
Ok pół roku temu tuż pod lewym migdałkiem pojawiła mi się w gardle zmiana byłam z tym u 1 laryngologa który zbagatelizował sprawę i powiedział że nic nie widzi że tak wygląda normalne gardło a to co sobie tam znalazłam to ślina... :?
Teraz wybrałam się do kolejnego ponieważ po połowie roku zmiana nie zniknęła a się powiększyła i piecze podczas jedzenia kwaśnych czy ostrzejszych rzeczy.
Laryngolog starszy człowiek ale z opinii doświadczony stwierdził nadmierną suchość gardła tzn zanikanie śluzówki gardła i powiedział że to co mam w gardle to jest rana w wyniku suchości błon śluzowych i jak będę dużo piła i jadła wit A+E to się zagoi i nie będzie śladu kiedy ja widzę nie ranę a coś na kształt nie wiem torbieli na pewno to wyrasta ponad błonę śluzową . Nie wiem czy jest możliwe że kolejny lekarz postawił złą diagnozę już nie wiem co robić martwię się tym.
Proszę o poradę może ktoś miał ten sam problem
Gardlo
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 9 gru 2018, o 20:17

Re: Zmiany w gardle czym spowodowane?

Post autor: Gardlo »

Moje gardło wygląda podobnie wiec podłączam się pod temat Czy jest tu jakiś spec od gardła ?
Byłem już u jednego laryngologa Niezbyt zainteresowany tematem stwierdził : Refluks Przypisał tabletki które kompletnie nic nie dały Stan ten utrzymuje się już z rok Jedyne co mi pomogło to woda morska do nosa Zatrzymało mi to wydzielanie się białego śluzo który spływał mi po gardle lecz nie pomogło na tyle aby zlikwidować zaczerwienienia
Proszę o pomoc Dziękuję
Załączniki
gardlo.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post